Skocz do zawartości
jogurt

Aparat fotograficzny i wbudowany flash

Rekomendowane odpowiedzi

jogurt

oto przykładowe zdjęcia w przyciemnionym miejscu Z WŁĄCZONYM FLESZEM

18700713121371507129.jpg09173569696414812427.jpg43840526156611459493.jpg

czasem robi się tak fajnie, że oświetla 1/4 zdjęcia!

59227783197794132811.jpg

dzieje się tak na KAŻDYM MOŻLIWYM SOFCIE po dłuższym czasie używania.. jedyne co instaluję to kilka aplikacji w tym te podstawowe (astro, task killer, handcent, setcpu i nawigacja) i za każdym razem to samo... już nie mam sił bawić się z tym badziewiem.. myślałem, że frojo od got coś zmieni, ale po pewnym czasie znów się skopciło jak widać na załączonych obrazkach :facepalm1:

flesz przed zrobieniem zdjęcia ładnie całe oświetla a podczas robienia włącza się dosłownie na ułamek sekundy przed pstryknięciem i koniec... proszę o pomoc, bo na imprezach żadnych fotek nie da się robić a to trochę wkurza

edyt: wgrałem na czysto nowy 2.2.1 i nadal to samo do cholery...

edyt2: już doszedłem co jest przyczyną... beznadziejna bateria.. flesz działa, jak podłączę ładowarkę! już nawet touch pro nie miał takich beznadziejnych problemów a miał przecież "tego syfnego windowsa".. już chyba najwyższy czas się pozbyć tego badziewia co motorola stworzyła.. a bateria u mnie nawet dnia nie chce wytrzymać a telefon nawet pół roku nie ma

Edytowane przez kila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jest słaby flesh ale dopiero jak bateria ma 15% i mniej . Ale się tym nie przejmuję bo bardzo mało robię zdjęć nocnych . Używasz trybu nocnego do zdjęć ?

Myślę,że nie powinieneś osądzać tego telefonu tylko z poziomu Aparatu . motka jest potęgą jesli chodzi o inne funkcje . jeśli chcesz dobry aparat zainwestuj w cyfrówkę , teraz ceny są bardzo korzystne . Bo tak faktycznie , jaki telefon z Androidem ma w miarę dobry Flesz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

takie rzeczy działy się przy mniej niż 40% na baterii. flesz sie spozniał, ale nie wiem czy na jakimś sofcie to poprawili czy też to olali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jogurt
    U mnie też jest słaby flesh ale dopiero jak bateria ma 15% i mniej . Ale się tym nie przejmuję bo bardzo mało robię zdjęć nocnych . Używasz trybu nocnego do zdjęć ?

Myślę,że nie powinieneś osądzać tego telefonu tylko z poziomu Aparatu . motka jest potęgą jesli chodzi o inne funkcje . jeśli chcesz dobry aparat zainwestuj w cyfrówkę , teraz ceny są bardzo korzystne . Bo tak faktycznie , jaki telefon z Androidem ma w miarę dobry Flesz ?

nie chce dobrego aparatu, nie chce nosić kolejnego kloca w kieszeni, chce, żeby telefon, który kupiłem jak dla mnie za dużą kwotę był sprawny w 100% i działała tak podstawowa funkcja jak flesz (uu super reklamy, podwójna lampa błyskowa hit hit) i aparat.. Gdyby chociaż do tych 15% ta lampa wytrzymywała to nie byłoby żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć pomagają jakieś dziwne appsy ,typu camera 360 itp. Czytałem gdzieś na forach.Ale tu się zgadzam u mnie tak samo na CM6 ,beznadziejna sprawa :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obecnie uzywam romu froyo 2.2.1 i zdjecia z flashem polepszyly sie:

02img20100923205417j

4p20101019224743978j

zdjęcia zrobione w calkowitym mroku bez podłaczonej ładowarki ze stanem baterii ok 40 %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    helluk

niezła padaka :) mój stary dziś kupił ten telefon i myślałem ze jest zepsuty ale widzę ze nie tylko ten model tak ma....

nasuwa się pytanie po co w ogóle taki flash? żeby mieć latarkę??:)

camera 360 w moim przypadku nie usuwa tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u mnie to samo , czasami działa dobrze a czasami katastrofa , też gdzie próbowałem szukac jakiejs pomocy no ale nic nie moge znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Rozumiem, że wszyscy mający problem lecą na stockowym sofcie Motoroli tak? Beż żadnego podkręcania itp. rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99

Panowie czy u Was też tak jest, że jak oświetlenie na dworze jest ciemne (ciemne tzn. np. pokój bez oświetlenia, noc) to na wyświetlaczu przy włączonym aparacie prawie nic nie widać?

Wygląda to tak jak na filmiku nagrywanym N95. Rolety w pokoju zasłonięte. Widać jak w tych warunkach sprawuje się N95 a jak Milestone. Czy u Was jest tak samo?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=H5vKrC8gx7Y]YouTube - 20110125010.mp4[/ame]

Soft Motoroli 2.26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi