Skocz do zawartości
abfc

Xperia mini pro vs Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

eNse

@Kolos28

Jeśli ktoś tutaj wprowadza w błąd to jesteś to jedynie Ty. Neo V jest wydajniejsze od J i takie są fakty. Jeśli mówią Ci tak osoby które na androidzie zjadły wszystkie swoje zęby, a Ty jako jedyny twierdzisz inaczej to nie sądzisz że coś jest na rzeczy?

Wytapatane z mojego Advance'a :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Do Was nic nie dociera więc nie będę już z Wami walczył ;)

Przedstawiłem Wam dowody w postaci mojego wyniku z quadrant, podałem wam link o tym procesorze, podałem wam informację o Nowych rozwiązaniach i standardach samego qualcomm, gdzie stare rozwiązania nie mają racji bytu, podałem Wam informacje, że procek w takich modelach jak NeoV to nie cortex-a8, wszystko macie jak na tacy! Od końca 2011 roku qualcomm uczynił przebudowe wszystkiego wprowadzając cały ten system rozwiązań i tak teraz wersje cortex zależą od OC w telefonie i zracji, że jotka ma fabrycznie 1Ghz to jest to cortex-a5 (adreno200) gdyby jotka miała 1,4Ghz to był by to cortex-a8 (adreno205). Gdyby NeoV miała ten nowy typ procesora co ma Jotka to również by był to cortex-a5 z adreno200. Stare rozwiązania są mniej wydajne a sam scorpion zawarty np. NeoV jest już nie rozwijany. Dlatego Jotka jest wydajniejsza od wszystkich telefonów ze scorpionem na pokładzie w tym neoV.

Na koniec powiem tylko tyle, myślcie sobie co chcecie a i tak najważniejsze jest to, że Jotka w codziennej pracy działa piekielnie szybko i w grach gdzie często polegają takie telefony jak neoV, arc s czy sgs to jotka radzi sobie wyśmienicie na fabrycznym OC 1Ghz ;)

Najśmieszniejsze jest to, że wypowiadają się osoby które nie mają tego telefonu i mają zerową wiedzę!!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Ech Kolos kolos. Quadrant to sobie można wsadzić między lewy a prawy pośladek. Mam jotkę w domu i niestety, ale muli i to strasznie. Po 1 już Ci pisałem, że gry mają mniej szczegółów (mniejszy rozmiar tekstur) więc chodzą na max. ale ten max dla Adreno 200 a 205 czy Mali 400 wygląda troszeczkę inaczej. Druga sprawa procesor. Przy Neo V czy Soli wygląda to kiepsko. Powiedziałbym nawet gorzej niż na LG-P500, który ma MSM7227 bez A. Strony wczytują się średnio o 2s dłużej, pinch to zoom to katorga, a po odpaleniu filmiku flash na stronie nie da się nic zrobić. Ostatnia sprawa to aplikacja Facebook (bardziej obciążającej nie spotkałem). Na Jotce praktycznie nie reaguje na polecenia, przewinąć ekran to masakra a odświeżenie strony czy załadowanie kolejnych wpisów to tragedia. Dodatkowo po miesiącu od czyszczenia telefon i apka sms otwiera się coraz dłużej (to zauważyłem we wszystkich telefonach Sony)... Co prawda system chodzi sprawniej, ale mniej więcej dlatego, że Sony we frameworku nie przewidziało tapet w menu przy tematach oraz wyłączone zostały tapety animowane. Oczywiście cieszę się, że telefonu używa Ci się przyjemnie. Ja mówię nie Jotce jeżeli masz za nią zapłacić więcej niż 400zł. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

A ja już setny raz powtarzam, że wyszły wadliwe Jotki które tną strasznie? I pewnie masz taki wadliwy model.

Mylisz się, że tekstury są gorsze i że mniejszy plik data jest pobierany. Może tak jest w X10, Desiere itp.

Dobra już mnie nie sprowokujecie i już nie wdam się w tą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Wadliwe :fuckthisshit: Ojciec ma ją od 2tyg kumpel od półtora tygodnia. Wszyscy mają wadliwą Jotkę :< Niestety dużo gier nie przetestowałem. 2Gb pamięci dla użytkownika :zartujesz: i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolos: Uwierzę Ci jak mi pokażesz filmik z xperii j jak na niej działa gta vc, gta 3 czy nawet asphalt 7. Wybierz wymagającą grę jaką chcesz. Wtedy Ci uwierzę, ba nawet przeproszę za mój brak wiedzy. Jeśli nie pokażesz to wyjdziesz na zwykłego kłamcę i bajkopisarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@Ernest niestety nie ma czym aktualnie nagrać filmiku ale coś postaram się wyczarować to dam Tobie znać, nie wiem jeszcze kiedy.

Nie jestem kłamcą i bajkopisażem ;)

Pozdrawiam i kończmy tą sprzeczkę bo nie potrzebnie się nakręcamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069

Skoro nie wierzycie to przejrzyjcie temat o Xperii J. Może faktycznie Kolos28 ma racje i różnie bywa z tymi Jtkami?

Może akurat trafili na starszy egzemplarz, dlatego chodzą tak a nie inaczej.

Na pewno pod klapką będzie data produkcji typu 12w50. To oznacza, że telefon pochodzi z 50 tygodnia roku. Może to tak samo jak z żółtymi plamami w Xperii S? Też jakoś wszyscy trafiali na te wadliwe(sony naprawiło to dopiero ok. maja), a teraz taki egzemplarz to rzadkość. XJ low-endem? Low-end to smarty typu mini2, x10mini, wildfire s, x8 itd. XJ trzyma poziom Neo V, dostanie aktualizacje do JB, ma całkiem niezły wyświetlacz i jak kolos twierdzi SoC, więc jest conajmniej na granicy low-enda, a smartfona średniej klasy niższej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znając życie to nigdy. Stary, jeśli quadrant jest dla Ciebie wyznacznikiem wydajności to tak naprawdę g**** wiesz.

Nawet na SGS III występują czasem lekkie przycięcia, jest to bolączka Android'a i nie ma telefonu by to nie występowało. Miałem SGS 3 i zamieniłem go na Jotkę i na serio w codziennej pracy nie ma różnicy. ( u mnie lagowanie jakiekolwiek nie występuję) Reszta mocy w SGS 3 to tylko w benchmarkach jest wykorzystywana. To tylko marketing a prawda jest taka, że wiara płaci sporo waluty za sprzęt który android nie jest wstanie wykorzystać

Ludzie trzymajcie mnie ! :facepalm1:

Co by nie było spamu, to z tych dwóch tel podanych w temacie wybrałbym tą "mega wydajną" j. Bawiłem się tym i cąłkiem przyjemny sprzęt,a le bez przesady. Niech nikt nie wierzy kolosowi, bo sami widzicie, że to zwykły bajkopisarz.

Notatka od Moderatora: RadkoR
    wykrzyk.png Ostrzeżenie za niepoprawny język i "wycieczki" osobiste.
    Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Nigdy nie sadziłem że SGS 3 jest porównywalna do Jtki. Bo jest niepodważalne że ten pierwszy jest dużo mocniejszy ale wątpie by jego moc była możliwa do wykorzystania na android ;) Chodziło mi tylko, że sprzedałem SGS 3 bo na moje potrzeby wystarczy mi Jtka przy czym ma kase w kieszeni!

I licz się ze słowami!

@SRX09

Dziękuję za wsparcie ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi