Skocz do zawartości
abfc

Xperia mini pro vs Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

zakk87

A co do wadliwych egzemplarzy to raczej takich nie było. Wadliwy jest użytkownik. Dałem koledze Jtke który używał sgs1 i ma teraz LG l5 mówił Że chodzi szybko. Niestety ja widzę co innego.

Tapatalk | mt27i | zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Wadliwe egzemplarze :cool: To tak jak by Samsung wypuścił S3 normalnego i wadliwe eS trójki, które są wydaje jak np. S2. Przecież to sie kupy nie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Dobra, tak czytam i widzę, że mamy powtórkę z rozrywki (wcześniej był też koleś, który też tak cudownie zachwalał J-tkę, ostatecznie myślałem, że kolos to ten sam typ :P) Napiszę w spoilerze, byście nie musieli czyta, jak nie chcecie :)

Po pierwsze:

- Telefony pokroju LWW, Mini Pro, Neo V, Arc, Arc S mają TAKIE SAME procesory. Co to oznacza? Że taki Arc S ma tylko lekko podkręcony procek w stosunku do reszty. Procek to oczywiście Qualcomm Snapdragon S2 z rdzeniem Scorpion. Charakteryzuje się tym, że jest bardzo podatny na podkręcanie (może osiągnąc stabilne 2GHz) oraz w ma Adreno 205. Co prawda jest już dosyc stare, ale gry wciąż są pod to GPU optymalizowane. Dlaczego? Chociażby taka XPERIA Play, która ma identyczne bebechy, co Neo V. Dlatego na moim LWW idzie gra w GTA III na 1GHz na medium detalach z lekkimi lagami, ale możliwymi do zaakceptowania podczas gry.

Po drugie:

- Scorpion S2 TO NIE TO SAMO, CO Cortex-A8!!! Kiedy wy to w końcu zrozumiecie??? To są dwie oddzielne architektury rdzenia!

Po trzecie:

- W życiu nie uwierzę, że MSM7227A będzie wydajniejszy od MSM8255. I tak jest - nie jest wydajniejszy. Koniec kropka.

Mam nadzieję, że nie pomyliłem oznaczenia procka z S2 :facepalm:

A co do wyboru telefonu - zgodzę się z eNse, że Jotka będzie i tak lepszym wyborem, pomimo słabszych bebechów. Do mini Pro przyciąga tylko fizyczna klawiatura QWERTY. Jotka ma 4 cale, więc ciut więcej od Neo V. Do zwykłych zastosowań telefon jak marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W jotce adreno200 jest to cortex-a5 który jest wydajniejszy niż adreno205 z przestarzałym scorpionem
    Na koniec te adreno205 w Arcu S itp. to nie cortex-a8 tylko przestarzały scorpion i pewnie stąd ta wydajność

Co ma cortex do gpu ?

w Snapdragon S3 występuję Cortex-A5 bo to wszystko zależy od wartości OC. Gdyby w Jotce było wyższe OC to by był to już Cortex-A8.

No bez jaj. To jakbym podkręcił procek w np. s2 do 10ghz to byłby cortex 25 ?

Nie będę wspominał o tym jak sugerujesz quadrantem. Benchmarkiem, który jest najbardziej wyśmiewany na tym forum.

Daj jakieś filmik z gta vc jak chodzi na full i dam Ci spokój. Tylko jak patrzę na yt to są ściny na gta 3 bez połowy świateł i cieni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Ściągam dane do MC3 z Google play - moge pokazać również Shodow Gun? Gta VC nie mam zakupionej więc nie mogę pokazać ;)

GTA III obecnie również nie mam na telefonie a z racji, że nie mam root to mi się nie zmieści obok tamtych dwóch ;)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

A na XPERII Mini Pro przenosisz dane na SD i masz spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Tu niestety potrzebny root by zamienić montowanie karty wewnętrznej z zewnętrzną, tak samo ma Ace2, xperia P itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

W sensie piszesz o Jotce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

No tak, ale takie same rozwiązanie z kartą ma ace2 xperia p itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Nie instaluj MC3 tylko MC4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi