Skocz do zawartości
abfc

Xperia mini pro vs Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Niestety nie mam jej zakupionej.

Suchajcie net mi się zerwał przy ściąganiu plików do MC 3 a nie mam za szybkiego neta więc nie będę jeszcze raz na tą chwilę sciągał 1,4GB danych ale zastąpię to GTA III bo dane mniej ważą. Oczywiście nie będzie to długi gameplay ;)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że gta 3 to już roczna gierka, ale ok. Wejdź wcześniej w ustawienia i pokaż, że masz wszystko na full ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

kolos a od kiedy to w xperii P jest slot na sd?

1. układ Snapdragon S2 (MSM8225), jest oparty o autorskie rdzenie Qualcomma - Scorpion, rdzen Scorpion jest oparty o rdzeń ARM Cortex A8, moim zdaniem jest jest lepszy od Cortexa A8 poniewaz ma pewne elementy zaciagniete z ARM Cortexa A9. Jest on wykony w procesie 45nm i architektorze ARMv7.

- układy oparte o ten SoC maja również dużo szybsze pamięci RAM.

2. układ Snapdrgon S1 (7227A), jest oparty o rdzenie ARM Cortex A5, który są słabsze od Cortexa A8 czy A9. Oczywiście nie ma jakiejś wielkiej przepaści między Scorpionem, bo oba sa w sumie wykonane w tym samym procesie, ale roznia sie np. szybkoscią pamieci RAM, czy wielkoscią pamieci cache i budowa procesora.

3. co do GPU, w MSM7227A w stosunku do tego z QSD8250 ma tylko podkrecone zegary. ale fill rate ma slabszy od adreno205.

4. to ze Jtka dziala Ci plynnie to tylko mozesz pogratulowac Sony za dobra optymalizacje softu, bo w sumie skrzywidzli Jtke tym slabym SoC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

W takim razie skoro VC nie masz zakupione, MC4 też, w MC3 nie pobiera ci plików to dlaczego twierdzisz, że wszystko na J zasuwa ? a:\\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Wejdź na dział Jotki w sekcji gry, tam masz screen ze wszystkich gier jakie testowałem, oczywiście wszystkie zakupione w GPlay, a MC3 dziś nie pobrałem bo net mi przerwał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

To nie zmienia faktu, że neo v i pochodne są wydajniejsze od xperi j i starego snapdragona s1, który mimo iż został wydany w 2011jest oparty i większość rzeczy ciągnie od tego samego snapdragona s1 co xperia x10.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Dobra dobra gadajcie sobie co chcecie, bo zazdrość Was łapie, że możecie mieć gorszy sprzęt.

Niech będzie na Waszym ;)

tu pierwszy filmik Shodow Gun, od razu mówię, że nie nagrywałem profesjonalnym sprzętem, sąd czasem ta słaba ostrość

;) Ogólnie w telefonie wygląda to bajecznie!

Sony Xperia J - Shodow Gun - YouTube

GTA III nagrany ale muszę najpierw uciąć końcówkę bo wszedłem w kontakty i są tam numery moich bliskich, mam nadzieję że się uda edytować bo mam w plik w formacie .MTS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolos: Tak zazdroszczę Ci xperii j... Gdybym chciał to bym ją miał :P

Po drugie co mi po screenach. Na screenach nie widać działania gry. Czekam na filmik z gta 3 na full efektach chociaż, a najlepiej gta vc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Shadowgun to i na moim sprawie działa. Bebechy jak w XPERII mini pro

WT19i, Tapatalk 2 & TouchPal keyboard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

słuchaj, nie będę kupował gier na Wasze życzenie, ktoś zarzucał, że Jotka to tylko do prostych gier się nadaję, inna osoba chciała wymagającą grę więc ta do takich należy, weź swoją neoV do ręki wgraj stock z OC stockowym 1Ghz, nagraj filmik i zamieść tu :D

Pokaż na filmiku, że to stock z oryginalnym OC ;)

Teraz Tobie dałem zadanie, jak tego nie zrobisz to uznam, że tylko w gadce jesteś mocny ;)

Słuchajcie mam już filmik z GTA III ale podczas przycięcie tej końcówki chce konwertować z .MTS na jaki format to zrobić by była jak najlepsza jakość?

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi