Skocz do zawartości
abfc

Xperia mini pro vs Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ja Ci wezmę neo v ?

"Nie kupię telefonu na Twoje życzenie"

Dawaj z tym gta 3 na full detalach. Mam nadzieję, że nagrałeś jak jest sporo samochodów jednocześnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

Z jakiej gry? Na jutro moge ci z checia pare nagrac z neo v.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

Weź się już nie ośmieszaj z tymi swoimi pełnymi detalami, bo na Twoim Adreno 200 w Gta nie ma połowy tych efektów które ja mam na Mali-400MP1 jak patrzę po gameplayach :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Nagraj GTA III oryginalne, nie modowane oraz Shodow Gun - oczywiście na stocku z oryginalnym OC ;)

Koledzy nie chodzi o to by tu się kłócić ale chyba przyznacie , że shodow gun do prostych nie należy ;)

Weź się już nie ośmieszaj z tymi swoimi pełnymi detalami, bo na Twoim Adreno 200 w Gta nie ma połowy tych efektów które ja mam na Mali-400MP1 jak patrzę po gameplayach :rotfl:

Cała dyskusja opierała się o adreno200, 205 a Ty teraz jak pokazałem jeden filmik wyskakujesz mi z Mali400MP1, zaraz wmówicie mi, że Jotkę do Tegry 3 porównywałem ha ha ha.

Zresztą te mali co się na nie podajesz to bardzo uproszczone względem Mali400MP4 ale to tak na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musze obronic jke ktora posiadam od listopada zeszlego roku,tak samo jak kolosowi dziala mi bez najmniejszych lagow,w prawdzie w quadrancie wynik mi oscyluje w granicach 1800pkt,a w antutu to 4150 bylby wyzszy zapewne ale mam zamienione montowanie pam .wew. z karta sd klass4 czyli slaba dosc.na dowod daje screena

post-26352-14255716553176_thumb.png

mialem wczesniej neo v ktora na stocku bez oc nie przebija jki.dopiero po oc z wgranym custom romem z dogranymi nowymi sterami do adreno 205 uzuskuje lepsze wyniki.

co do ramu to jka lepiej zarzadza niz neonowka co w efekcie gry mniej sie przycinaja i mniej tytulow jest wywalananych z powodu jego braku.w swojej kolekcji mam sporo gier wlaczajac gta3 i gta vc.

gta3 na full ustawieniach grafiki dziala dobrze,gta vc spowalnia [gdy jezdzimy autami]lecz jest nadal grywalna, za to gdy poruszam sie bohaterem pieszo nie ma spowolnien i napewno oc do 1,6 by calkowicie zlikwidowalo lagi.mc4 dziala dobrze choc gra dobiera niskie ustawienia grafiki[gorsze tekstury,mniej efektow] ale ostatnio zastapilem orginalna apke modyfikowana ktora wymusza full ustawienia grafiki. i tu niespodzianaka bo choc w pierwszych misjach dosc mocno przycinalo to w dalszych jest calkiem plynnie.tak wiec choc niektorzy twierdza ze cpu i gpu w jce jest rodem z x10 to jakos fakt takiej wydajnosci w grach i codziennym uzytkowaniu[np.dialer otwiera sie w granicach 1 s.lub szybciej]temu przeczy.ramu poprzez restart tez nie musze czyscic bo jka dziala tak samo sprawnie zaraz po starcie jak i po tygodniu uzytkowania.tez sadze ze na rynku sa jakies wadliwe sztuki i nie pomaga reset do ustawien fabrycznych lub naprawa softu by fon mogl dzialac sprawnie.ja na szczescie mam zdrowa jke.i napewno polecam ja niz xp mini pro bez dwoch zdan.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

Oczywiscie wyniki z antutu i quadranta.obrazuja wydajnosc procesora...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Oczywiscie wyniki z antutu i quadranta.obrazuja wydajnosc procesora...

ale to są główne narzędzie do przybliżonej wydajności telefonu.

Zrób dla przykładu z stock ROM z fabrycznym OC test w quadrant i antuntu, tak tylko dla przykładu!

Nie sądzę by uzyskał takie wyniki jak Jotka ( u mnie quadrant: ok2100ptk, antuntu: średnio 4500ptk)

Oczywiście te testy róbcie na wyżej porównywanych telefonach :D

Z resztą czegoś tu nie rozumiem. Ogólnie mówicie, że w tym starciu Jotka jest lepsza od xperia mini pro a przecież ona ma te same bebechy co Wasza ubóstwiana Neo V.

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o testy graficzne, to spróbuj nenamark 2 albo glbenchmark. One w miarę odzwierciedlają wydajność gpu, co za tym idzie w grach, chociaż wiadomo, że optymalizacja potrafi zdziałać cuda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

w tym teście co podałeś Jotka na stocku uzyskuję około 20 fps, gdzie Neo V na stockowym rom z fabrycznym OC jakieś 13 fps ;)

dobra GTA III na full

http://www.youtube.com/watch?v=ik_gZwpMTKA&feature=youtu.be

obraz gorszy niż w Shodow Gun bo przy przycięciu filmu, zmienił mi rozszerzenie z .Mts na . MPEG2

na początku nie mogłem również złapać ostrości ale widać odbicia na karoserii, światła, iskry oraz słychać dźwięk z gry.

Gra nie modowana, jest ona prosto z Google Play!

tu jeszcze raz Shodow Gun

http://www.youtube.com/watch?v=lmvU4tS_sRQ

tutaj też miałem problemy z ostrością!

Na końcu filmu pokazałem, że Jotka nie tnie w menu jak to nie którzy piszą ;)

teraz dawać te same gry z fabrycznym ROM i OC na NeoV itp.

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sie raczej nie opieram na testach wydajnosciowych ale jest to jakis punkt oparcia/odniesienia,opieram sie jak urzadzenie sprawuje sie w codziennym urzytkowaniu jak i grach i moge stwierdzic ze jka dziala zdecydowanie lepiej niz neo v no moze za wyjatkiem neo v na przestarzalym antku 2.3.4 i 1 czy 2 customowych ics-ach.a ci ktorzy twierdza ze jka tylko dla prostych gierek to sa w duzym bledzie.

i pomyslcie sami czy sony wsadzaloby przestarzaly soc bez usprawnienia by wyprodukowac model tylko po to by byl jak ktos tu wspomnial zapchaj dziura,puknijcie sie w makowke,kazda sztuka ma przynosic potencjalne zyski a ten model dedykowany jest dla osob ktorych nie stac na urzadzenie z wyzszej polki ale nie moze byc totalnym crapem by mogla sie sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi