Skocz do zawartości
Charnooh

Blitz Brigade

Rekomendowane odpowiedzi

vBB

Jak będzie, to pewnie ktoś tutaj napisze, nie ma obawy ;) Nie pytajcie kiedy, bo to jest bez sensu... Jak wyjdzie to będzie. Pewnie sam deweloper nie wie kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hurin0

Wiesz, chodzi mi raczej o to, że wiele developerów (w tym także ci od gameloftu) udostępniają jakieś newsy i tak dalej na temat gry, którą robią. Ta gra akurat grafiką nie powala, ale myślę, że będzie to ciekawy tytuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hegres

A zaczynAlem w nich watpic... Juz pobieram :D

Wysyłane z mojego Xperia Live with WALKMAN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sie pobiera :E Zobaczymy czy coś jeszcze będzie z gameloftu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra fajna, ale sterowanie się zacina

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, pierwsze 15 minut z gry jak najbardziej ok. Gra oprócz multi ma krótkie misje singleplayer typu zabij 30 przeciwników. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hegres

Mogę tą grę określić szybko i krótko jednym słowem: ŚWIETNA!! Dotychczas grałem w tylko jedną strzelaninę multiplayer na androida: modern combat 4. Teraz gram w dwie. Mikropłatności przez te 2h gry odczuć nie zdążyłem. Nie spotkałem gracza, którego nie dałoby się zdjąć, chociaż spotkałem kilku za dobrze uzbrojonych, ale i tak już 3 razy byłem team champion. A nie wydałem ani złotówki. Gameplay jest świetny i dopracowany, nic nie tnie (co do sterowania: opcje -> opcje grafiki -> high performance. Restart gry i zabijamy dalej). Wydaje mi się, że gra zrobiona jest przez ekipę z N.OV.A 3, bo mamy tu komentarz do headshota, killstreaki i świetnie wprowadzone pojazdy (nawet helikopter!!! I to grywalny!). Są też takie smaczki jak np. wolniejsza jazda pojazdów pod górkę i szybsza z górki (w battlefield heroes tego nie było!!), ładne modele zniszczeń itp. Broni jest sporo, są te!lż granaty, narzędzia, boostery, dostępne za kasę w grze. Póki co grałem trzema pierwszymi profesjami i wszystkie są świetnie zbalansowane i można być równie szczęśliwym robiąc rozwałkę jako gunner jak i lecząc wszystki wyrzutnią strzykawek. :D Polecam! Jak dla mnie najlepsze freemium w markecie!!!

Wysyłane z mojego Xperia Live with WALKMAN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 100% zgadzam się z Hegresem, nie spodziewałem się, że Gameloft odwali aż tak dobrą robotę. Po kilku solidnych rundach mogę powiedzieć, że gra się tak przyjemnie jak w team fortress 2 na PC.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielam zdanie poprzedników. Nigdy nie spodziewałbym się takiego czegoś od darmowej gry gameloftu. Jednak to dopiero początek, bo później bez płacania może być coraz trudniej, ale póki co jest świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi