Skocz do zawartości
galaktykas2

BLN oprogramowanie, jak ustawić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pomóżcie w pewnej kwestii. Mam kernel z modem bln, zassałem apke bln z marketu i dalej jestem w kropce...

Chciałbym osiągnąć taki efekt, że nieodebrane połączenia lub wiadomości będą sygnalizowane miganiem powiedzmy błysk 0,5 s raz na 5 s do czasu odblokowania tel./sprawdzenia w/w rzeczy.

Co jeszcze zainstalować, jak ustawić?

Edytowane przez galaktykas2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Jaki masz kernel powiedz, aaa i z tego co sam się ostatnio dowiedziałem to gdy klawisze będą migać to wtedy jest bardziej używany procesor przez co zwiększa się zużycie baterii. Bo jak jest ustawione na ciągłe świcenie to proc tylko jest wykorzystywany przy włączeniu i tyle. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siyah-Dorimanx 7.44

Czytałem o tym to BLNWW, ale na początek chciałbym w ogóle zmusić klawisze do pokazywania nieodebranych wiadomości/połączeń. Nie wiem co zaznaczyć aby bln reagował na nieodebrane połączenia i wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    dddddddddddddddddddddddddd[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno być w ustawieniach. Na mojej poprzedniej S pamiętam, że ustawiałem miganie i jego częstotliwość. Jaką masz wersję tego BLN? Bo ustawienia migania chyba są w wersji pro. Z tego co patrze na google play to właśnie w wersji pro jest "BLN blinking".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Jesli nie masz to pobierz STweaks i w zakladce bln masz wszystko

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, jeśli chcesz aby klawisze mrugały to musisz mieć wersję PRO programu BLN... Do tego z marketu instalujesz jeszcze aplikację Light Flow, może być darmowa wersja, ustawia się w niej które powiadomienia mają mrugać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkatyz

Ja w swojej S2 mam zainstalowany rom oficjalny LQB+kernel Siyah v5. Po instalacji kernela pojawia się apk-a STweaks, tam mam uaktywnione BLN, ale to nie wystarcza. Do prawidłowego działania powiadomień potrzebne jest z marketu BLN płatne w wersji PRO, bo to darmowe nie sygnalizuje nieodebranych połączeń. W ustawieniach BLN jest możliwość nastawy migania diod, czasu aktywności (pory dnia), itp. Po tych zabiegach BLN sygnalizowało mi wszystko prawidłowo, poza sms-ami. Po odebraniu sms ekran telefonu na chwilę się rozświetlał i to blokowało działanie BLN. Rozwiązaniem było wyłączenie w ustawieniach telefonu powiadomienia o otrzymaniu nowego sms, zainstalowanie z marketu apki popup i tam ustawienie że ma powiadamiać o nowym sms. W ustawieniach popup trzeba jeszcze wyłączyć rozświetlanie ekranu po otrzymaniu sms. Po takich zabiegach u mnie BLN działa bez zastrzeżeń.

Próbowałem również opcję z Light Flow, ale jej nie polecam bo wyraźnie wzrasta zużycie baterii i to niezależnie czy jest aktywne powiadomienie czy nie. Przy powyższych ustawieniach (BLN+popup) bateria jest zużywana tylko przy aktywnym powiadomieniu do czasu jego potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirou

Witam, mam wgranego JellyBean 4.1.2 z przecieku Samsunga. Chcialbym wgrac sobie jakis kernel, w ktorym bym mial Back Light Notification. Szukam już od kilku dni, ale brakuje pełnej specyfikacji kerneli. Najprosciej jakby to byl caly Rom i moglbym go wgrac od razu Odinem, tak jak przeciek Samsunga. Do starszych wersji androida mozna łatwo znależć taki kernel, natomiast do 4.1.2 juz nie znalazlem. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam uzytkownikow sgs2 ) i dziekuje za pomoc

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Dormanxa wgraj albo siyaha. Wtedy masz dodatkową aplikację S tweaks obsługującą tylko te 2 krnele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi