Skocz do zawartości
marugrab

[AllianceROM][6.0][26.01] [XWLS8]

Rekomendowane odpowiedzi

Co do skrótów z lockscreen z JB to chyba nie ma możliwości zmiany, bo także nie znalazłem.

@DamixXx

Wgrywaj na stock tylko z wipe przed i po, możesz wrzucić na telefon, karta jest zbędna.

P.S. Zmieniłem kernel na Jeboo v1.2, a modem na XXLQ6 i od razu widać, że nie drenuje tak baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie da sie zrobić w tym romie zdjęcie osoby dzwoniącej na pełny ekran tak jak jest w Omega v19.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Ja nie znalazłem takiej możliwości :(

A co do znikającej ikony baterii - komuś się udało znaleźć na XDA jakieś rozwiązanie? Tam ludzie piszą tyle postów na godzinę, że po jednym dniu ciężko się odnaleźć heh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Moje tymczasowe rozwiązanie to nie używać baterii Vertemus i ikonka nie będzie znikać.

Co do baterii na tym sofcie zaczęła ostro lecieć mimo kombinacji z kernelami..teraz już nie wiem czy to wina romu czy czasem jakaś aplikacja mi nie wybudza eski bo przez noc uciekło 30%...

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający lub odnosząc się do niego, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

mam straszny problem z ota i bardzo dlugo sie uruchamiaja widgety po uruchomieniu tez tak macie? nie wazne wrocilem do neat

Edytowane przez Cień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W tej chwili sprawdzałem, OTA odpala od strzała tak samo widgety po reebocie(mam tylko 3)

Jedyne na co mogę obecnie narzekać to wysoki drenaż baterii ale jakoś z tym walczę różnymi sposobami.

wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający lub odnosząc się do niego, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na zżeranie baterii mogli by coś poradzić, bo mi dziś telefon odłączony od ładowarki o 07:30 wyładował się o 14:00 ... Jeszcze tak nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

MediaScannerFix => Fix to stop Media scanner going crazy and eating battery on LSJ/LS8 - polecam pamietać o update'a

Ja widzę, że z ładowania na ładowanie jest coraz lepiej z trzymaniem baterii(chociaż może już mi się wydaje)

Jeśli problem się będzie utrzymywał to spróbuje ze zmianą romu

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napotkałem kolejny problem nie wiem czy to wina romu czy czegoś, ale klawiatura swiftkey wywala błąd cały czas.

Edytowane przez czachen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi