Skocz do zawartości
marugrab

[AllianceROM][6.0][26.01] [XWLS8]

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może napisać coś więcej o v8? juz miałem instalować ale jak wystepuja problemy, które opisujecie przy wcześniejszych wersjach to raczej zostanę przy MIUI...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Moge szczerze polecic ten rom. Jesli sie zastanawiasz to zainstaluj go jak najszybciej. Mi z kernelem jeboo smiga az milo a jakis bledow nie zauwarzylem

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnych problemów ani na wersje 7.3 którą używałem wcześnie ani na wersji najnowsze 8 - rom najelepiej działa z kernele jeboo 2.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jeszcze jedno pytanko Panowie, bo nie jestem obcykany w kernelach - czy ten Jeboo 2.2 obsługuje BLN (zależy mi na tym)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obsługuje musisz wgrać sobie inny np. siyah, dorimanx lub apolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

apolo 4.7 ma obsługę bln i bardzo dobrze współpracuje z najnowszym Alliance rom

mentalnie mazniete mazakiem flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem dzisiaj wersję 8.0 i oto moje spostrzeżenia:

- wygląd ok, zmodyfikowany touchwiz na wzór aosp

- bateria ok

- płynniejszy od omega v20, ale to zasługa nowej kompilacji XWLSS

- nie działa rom custmizer (aplikacja ustawienia została zatrzymana)

- AllianceOTA nie działa (aplikacja ustawienia została zatrzymana)

- niektóre elementy custom settings nie działają, np. nie pokazuje się ikona budzika na statusbarze, gdy budzik jest włączony. Jest oczywiście mnóstwo innych ustawień, które działają, więc pod tym względem rom jest i tak godny polecenia

- nie można wysuwać paska multiwindow przytrzymując przycisk menu, brakuje mi tego po przejściu z omegi, jedynie można go włączyć/wyłączyć widgetem w obszarze powiadomień.

Wszystko wgrywałem z wipe'ami i formatami, bo robiłem czystki w smartfonie i działa nieźle, gdyby nie te problemy w alliance control i brak opcji wysuwania paska multiwindow przyciskiem, byłoby idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie działa chyba tylko u Ciebie - u mnie wszystko ok a rom customizer musi miec dostep do neta inaczej się wyłącza to akurat bug nie wiem od której wersji tak jest ale jest na 7.3 też tak było. Zobacz czy tv crt off działa bo mi na początku nie chciał działać na kernelu siyah na jeboo działa nie trzeba nic kombinować.

Bocznego paska nie idzie wysuwać niestety przez klawisz menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jeszcze zanim zapodam go na fona (a juz jestem w 75% zdecydowany) w celach testowych to mam jeszcze pytanko: czy opcje ustawień są na tyle rozwinięte, że można zmieniać np. w staus barze kolor czcionki, kolor ikon, same ikonki ich kolejność? Jaki jest w ogóle, nazwijmy to motyw (tła) w aplikacjach systemowych (ustawienia, sms, dialer) - czarne czy jasne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@magik-thc włączenie transmisji danych niestety nie pomaga. Co do zmiany kernela to spasuję, dorimanx potrzebny mi jest do gier, więc niedługo zmieniam rom, będę testował neatrom.

@robbie77 tło jest czarne przechodzące w jasne, ale jakość jak zwykle lipna, widać granice przejść w kolorach. co do ilości ustawień statusbara i ikonek powinieneś być zadowolony, jest tego trochę.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi