Skocz do zawartości
marugrab

[AllianceROM][6.0][26.01] [XWLS8]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor czcionki czego? bo godziny kolor i położenie idzie zmienić. Ikony tez można kolor zmienić, kolejność, można dodać obrazek do rozwijanej belki. Custom ustawienia gdzie wybierasz różne opcje wyglądu czy blokad masz w ustawieniach nie musisz wchodzić przez skrót rom customizer tylko ustawienia-alliance control-custom setting

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wgrałem dzisiaj wersję 8.0 i oto moje spostrzeżenia:

- wygląd ok, zmodyfikowany touchwiz na wzór aosp

- bateria ok

-..........

Powiem Ci że ocena baterii od razu po wgraniu romu chyba nie za bardzo jest wiarygodna. :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wiarygodna, na omega v20 schodziła szybciej, więc musi być ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolor czcionki czego? bo godziny kolor i położenie idzie zmienić. Ikony tez można kolor zmienić, kolejność, można dodać obrazek do rozwijanej belki. Custom ustawienia gdzie wybierasz różne opcje wyglądu czy blokad masz w ustawieniach nie musisz wchodzić przez skrót rom customizer tylko ustawienia-alliance control-custom setting

dokładnie o to mi chodziło, dzieki za info; wieczorem zapodam i potestuję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się zmienić wygląd przełączników wifi, gps, bt,sync itp?? Jakoś mi ten wygląd nie pasuje, a zastanawiam się nad wgraniem skoro tak zachwalacie i niby lepszy od omegi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj masz screen, jakie są ustawienia dla przełączników:

screenshot2013060617523.png

Na pewno ten rom jest lepszy od omegi, bo jest na nowszej kompilacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Panowie i Panie, czy ktoś z was też ma problem przy przywracaniu smsów przez Titanium Backup na tym romie? Przeszedłem z Custom Stock Eternity na Alliance v8.0 i przywraca mi tylko 2 konwersacje z 42. Zrobiłem wszelkie możliwe wipe'y, a nawet wgralem rom po raz drugi i niestety, to nie pomogło.

Dodam, że jak przechodziłem ze stocka na Omegę, z Omegi na Custom Stock Eternity i na Xtreme Rom nie miałem problemu z przywracaniem, pokazywały się wszystkie. Wina romu, telefonu? Czy jakaś inna przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbyś sprawdzić na stockowym romie XWLSS czy ci przywraca. Jeśli tak, to wtedy wina stoi po stronie twórcy romu i przydałoby się w wątku na xda o tym napisać. Jeśli na stocku też nie przywróci, to wina samsunga. Jak wgrywałeś rom? Przez odina stock XWLSS najpierw wgrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ up

Chciałem o tym napisać na XDA, ale niestety nie mogę, ponieważ nie mam wymaganych co najmniej 10 wpisów. Rom wgrywałem na Custom Stock Eternity (XWLSN) przez CWM, uprzednio robiąc factory reset, wipe dalvik i format system. Nawet w jednym CWM miałem "Clean for the new rom" ale i to nie pomogło ;)

Pytałem też o to na forum alliance rom. Tam mi ktoś doradził aplikację z GooglePlay, która podobno działa dobrze, ale przywraca tylko smsy, a mmsów trochę mam, więc nie chciałbym ich stracić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi