Skocz do zawartości
marugrab

[AllianceROM][6.0][26.01] [XWLS8]

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem i zainstalowałem zobaczymy co warty. Napotkałem taki problem, chciałem odinstalować kilka apk systemowych TB i niby odinstalował, ale jak wchodzę w apk to dalej są. W innych romach nie miałem tego problemu.

Podczas aktualizacji z GP wyskoczył brak miejsca w pamięci :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up

można zmienić wygląd przełączników pobierając z Alliance OTA

up

Do przywracania sms czy mms lub kontaktów najlepszy my backup pro

up

Sprawdzałem przed chwila i normalnie idzie usuwac systemowe aplikacje przez TB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up znalazłem pobrałem ale nie chciało się zainstalować

Chciałem odinstalować apk Hub, Czat, google+ itd i TB niby odinstalował ale one dalej były

Wiesz może jeszcze jak zmienić przezroczystość opuszczonego paska z góry Jest tło przezroczyste a wolałbym czarne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to tło zmieniałem, nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba ustawienia>alliance control>custom settings>ui mods>statusbar options>statusbat colors>notification item color. Ja u siebie usuwałem niepotrzebne systemowe apki przez titanium backup i nie było z tym problemu, wszystko się ładnie kasuje. Wgrywałeś rom z wipe? Najlepsza podstawka pod wgranie tego romu to czysty XWLSS przez odin'a, po czym robi się full wipe, uruchamia smartfon, potem wgrywa kernel philz przez stockowe recovery i na philz'ie można wgrywać ten rom, to jest najlepsza metoda na uniknięcie błędów. Oczywiście gdy ściągasz romy i kernele to sprawdzasz sumy kontrolne?

A może to wina titanium backup? Ja używam wersji 5.4.2.2 pro.

Co zauważyłem, to nie działa dograna kamera z androida 4.2, dla mnie to dyskwalifikuje ten rom, lubię robić panoramy sferyczne w terenie.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 7.3 działało na 8.0 nawet skopiowanie ręcznie nie pomaga.

Edytowane przez magik-thc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ten rom trzyma przy sobie, bo jest ładny, działa płynnie i bateria dobrze trzyma, może panoramio mi wystarczy, na razie posiedzę na nim. Odkryłem jeszcze jedną fajną rzecz, mianowicie modyfikację dźwięku, która świetnie działa na alliance rom, teraz bawię się ustawieniami i nie mogę wyjść z podziwu, że sgs2 potrafi dorównać xperii arc w jakości, tutaj macie wszystko: [MOD][APP] ViPER4Android Audio Effects - FX & XHIFI - (Convolver) (Cure Tech+) (VHS+) - xda-developers Bardzo rozbudowana modyfikacja, polecam efekty x-fi i skorygowanie ich w equalizerze, bas potrafi zejść na jakieś 20 Hz, a średnie i wysokie tony są wyraźnie czystsze i nie grają już tak płasko. Jest to jedyna modyfikacja, która rzeczywiście poprawia jakość dźwięku na sgs2. Nie wiem tylko jak będzie na innych kernelach, bo ja na dorimanx podkręciłem jeszcze dźwięk w stweaks, żeby nie było tego efektu na stockowym odtwarzaczu, że uderza bas i ścisza się muzyka. Zdziwicie się, jak potrafi uderzyć bas bez zakłócania wyższych częstotliwości, polecam wypróbować w VIPER4Android FX w zakładce HEADSET opcję DYNAMIC SYSTEM>Select Listening Device>Common Earphone(v2), ustawienie 'Select Dynamic Bass' według gustu, ja mam 24%. Tylko nie zapomnijcie o porządnych firmowych słuchawkach.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Robiłem full wipe i format pamięci Wcześniej miałem Omege. TB mam najnowszy pro.

Nie sprawdzam sumy kontrolnej. A jak się ją sprawdza?

Edytowane przez krisand

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może starsze wersje titanium backup działają lepiej.

Edytowane przez kulitom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na innych romach nie było problemu. TB mi się sam aktualizuje z GP. Bateria w tym romie rzeczywiście lepiej wytrzymuje. Chyba jednak wrócę na omega mniej problemów. Czekam docelowo na miui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz automatyczną aktualizację, to wtedy stara wersja ci zostanie, o ile masz jakiś backup tej apki. U mnie działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi