Skocz do zawartości
marugrab

[AllianceROM][6.0][26.01] [XWLS8]

Rekomendowane odpowiedzi

kshell

Pytania związane typowo z danym romem piszemy w temacie tego romu.

Nie używam AllianceROM ale przypuszczam, że jak w przypadku innych romów opartych na stocku należy wgrać odpowiednie mody. Znajdź mod na przezroczysty statusbar i multiwindow dla swojej wersji systemu (MS1, LSW, itd...)

Szukaj, pytaj tu: Zbiór modów odexed/deodexed dla romów Samsunga Jelly Bean 4.1.2.

Możesz też spróbować wgrać mody z tematu innego romu np. z NeatRomu - jest tam dość pokaźny zbiór modyfikacji.

Prośba do moderatorów:

Jak przenosicie wypowiedzi do innego tematu to wstawcie ramkę z informacją o przeniesieniu lub pousuwajcie tą część treści, która już jest nieaktualna (skreślone)

Edytowane przez kshell
    Prośba do moderatorów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym romie akurat te mody nie zadziałają, bo jest mocno zmodyfikowany interfejs. Przed próbą zróbcie sobie wpierw backup, ale liczcie się z tym, że nawet backup może nie wystarczyć i do przywrócenia dawnego wyglądu będzie potrzebny nawet flash stockowego romu przez odina, custom kernela z CWM i dopiero potem przywrócenie backupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zhan

Witam,

Koledzy, mam pytanko. Działa Wam udostępnianie internetu? Walczę z tym jakiś czas i nie mogę uruchomić. Laptop niby się podłącza ale nie pobiera adresu więc pojawia się tylko informacja o ograniczeniu łączności. Wcześniej miałem ROM samsungowy i śmigało. Mój ROM to Alliance 8.0 i Jeboo 2.2.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi