Skocz do zawartości
tom517

LG GT540 przesatł działać w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

tom517

Nie wiem o co chodzi, ostatnio przyjechałem do Warszawy, a tu zonk, nigdzie nie mogłem się dodzwonić, do mnie w sumie też nik nie mógł. Na szczęscie jeszcze sprzedają karty telefoniczne i sa budki :).

Tylko wyjechałem z warszawy i wszystko wróciło do normy. Nie wiem o co chodzi, restartowałem wyjmowałem karte i nic nie pomagało. Dodam że sieć Orange. Miał ktoś podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
git444

Może się stremowal, sam wiesz stolica i te sprawy. Nie chciał się zblaznic przy nadajnikach i znalazł jedyne wyjście z tej sytuacji (turn off) :D

tapatalk+swype@spica.pl hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem o co chodzi, ostatnio przyjechałem do Warszawy, a tu zonk, nigdzie nie mogłem się dodzwonić, do mnie w sumie też nik nie mógł. Na szczęscie jeszcze sprzedają karty telefoniczne i sa budki :).

Tylko wyjechałem z warszawy i wszystko wróciło do normy. Nie wiem o co chodzi, restartowałem wyjmowałem karte i nic nie pomagało. Dodam że sieć Orange. Miał ktoś podobnie ?

Są trzy możliwości:

1. dostałeś bana na Warszawę

2. masz abonament strefowy - Orange zapewnia Ci komunikacje tylko w miejscu zamieszkania i okolicach (województwie)

3. padłeś ofiarą sextingu

Jak bym się skłaniał ku opcji numer 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ans173

Lub wszedłeś w zasięg 3g i masz tą wadę co ja i nieliczni z tego forum. Następnym razem spróbuj przełączyć się na 2g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi