Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

OK udało mi się uruchomić w S/W teraz spróbuję zrobić awaryjne odzyskiwanie. Poinformuję jak poszło.

@Edit

Wszystko poszło świetnie telefon działa.

Edytowane przez czysty76
    do podziękowań jest system piwny..nie piszemy dzieki tylko stawiamy piwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mój problem polega na tym że podczas włączanie telefon zazwyczaj staję na logu LG. Wszystko stało się po tym jak zainstalowałem apk Asphalt 8 i telefon się zrestartował. Udało mi się wejść do Recovery(TWRP) i zainstalować rom przez zip ale problem nadal występował, czasami po długiej chwili załapywał i się system ładował ale na krótką chwilę i znów się wyłączał.

Problem też tkwi w tym że telefon ma rozładowaną baterię i jak instaluje w trybie S/W to telefon zdąży się wyłączyć przed 100% (Wczoraj doszło do 80% ale pomimo telefon się włączył ale po 3minutach od LOGA LG). Nie wiem jak go zmusić do naładowania.

EDIT1: Przy wgraniu przez KDZ program nie wyrywa mojego telefonu, mam włączony tryb S/W.

14:25:06 : _IsConnectedPhone Call connect success

14:24:39 : 2 - Emergency connect success

14:24:39 : [009,400,102,102,102]The USB cable and your cellphone are not connected.\nPlease connect your phone and wait for connecting \nthe USB port for a while and press the [009,700,147,062,092]'Restart'[009,400,102,102,102] button.

Edytowane przez xCziken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem... Tyle że ja nawet do Recovery wejść nie mogę. :/ Telefon był na gwarancji, naprawili go i było napisane : Powód : Aktualizacja oprogramowania. Dzisiaj telefon się zwiesił znowu i nic nie idzie zrobić.:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że postawie telefon na nogi, tylko muszę gdzieś naładować baterię bo jest całkowicie padnięta. Telefon tylko rusza do Loga LG po wpięciu ładowarki. Z tego co czytałem 'cegiełki' nie da się naładować, a bateria jest zbyt słaba żeby wytrzymać wgrywanie softu w trybie SW.

No chyba że padła płyta główna ale myślę że to odpada bo ostatnio telefon mi się włączył po długim oczekiwaniu ale po tym bateria 0%.

Jeśli mi się nie uda to jeszcze jest rok gwarancji teoretycznie ale grzebałem w nim juz troche :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary, płyta nie padła na 100%. Mam to samo jak mówiłem już, to wina bootloadera bodajże z tego co wyczytałem. Też mam gwarancję ale jakoś mi nie po drodze znowu czekać miesiąc na naprawę...:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naładuję gdzieś baterię (jeszcze nie wiem gdzie) i będę informował w poście jeśli uda mi się coś wykombinować. Bootloadera można jakos naprawic ?

Najmocniej mnie irytuję to że nie mogę się za to zabrać natychmiast przez baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba wgrac system od nowa. Bodajze przez kdz, czytalem tez o LG support tool, sprawdz moze z tym Ci pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle ze dopiero w weekend. Jutro studniówka :D

edit///

Awaryjny powrót programowania nic nie dał, telefon nadal staję na logu LG. Jakie teraz porady?

Edytowane przez suszpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak, wgrywałem soft v20H sposobem by Bridge nadal problem występował. Następnie wgrałem poprzez omap4boot pliczki x-loader oraz u-boot potym wyświetlił się komunikat LG Security Error, więc zainstalowałem jeszcze raz sposobem By Bridge i wróciłem w to samo miejsce gdzie byłem. Telefon zawiesza się na logu LG ale przynajmniej oma4boot działa = fastboot.

Co teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie nie mam pojęcia o.O Moze plyta glowna uszkodzona rzeczywiscie? Ja mam smieszniejsza sytuacje. Jak wiesz juz telefon stawał na logo LG. No wlasnie, stawał. Rozladowala sie bateria do zera, dzis go podpialem pod ladowarke i co? Telefon dziala! Wlacza sie normalnie, musze przejsc przez proces samouczka - czyli wszystko od nowa. Coraz mniej podobaja mi sie te telefony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi