Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę za pomocą fastboota wgrać zmodyfikowany lub stockowy rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vester
    Więc tak, wgrywałem soft v20H sposobem by Bridge nadal problem występował. Następnie wgrałem poprzez omap4boot pliczki x-loader oraz u-boot potym wyświetlił się komunikat LG Security Error, więc zainstalowałem jeszcze raz sposobem By Bridge i wróciłem w to samo miejsce gdzie byłem. Telefon zawiesza się na logu LG ale przynajmniej oma4boot działa = fastboot.

Co teraz ?

Co to za sposób By Bridge ?? Ktoś może podać link ??? Pytanie . czy da się odblokować bootloadera gdy telefon da się uruchomić tylko w S/W Mode ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Nie da się, ponieważ przed odblokowaniem musisz mieć normalnie włączony telefon przez minimum 30 minut. Masz tą informację w tutorialu: http://forum.android.com.pl/f764/odblokowanie-bootloadera-instalacja-cwm-recovery-276692/

A tutaj masz tą metodę wgrywania: http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vester

A to odpada, bo mój się nie włącza, niewiem czy ma Bootlader a ale raczej tak. Niewiem co teraz robić, sposób by Bride nie działa, to samo co przy LG tolls przy 50% błąd, ale chyba dopiero od 50 % program zaczyna instalacje, więc z tym jest problem. . Flashboot nie wykrywa sprzętu, pomimo zainstalowanych sterowników.. Co jeszcze mogę zrobić??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam bardzo podobny problem... Jeżeli wyłączę telefon to już nie zadziała bez ladowarki. Cały czas logo playa :/ winna musi być aktualizacja. Zrobiłem ja niestety i od nastepnego dnia telefon chodzi jak g... Częściej się zawiesza i chodzi jak krowa. Żałuje, że zrobiłem tą aktualizację ( jak to głupi człowiek, liczył że bedzie coś ciekawego a po za dodaniem kolejnych trzech żenująco niepotrzebnych aplikacji plejowskich to tylko same problemy są z nią). Jak już mówiłem telefon nie zadziała bez ładowarki a w sumie to bez kabelka i komputera ponieważ wtedy znika logo wspomnianej już beznadziejnej sieci... pojawia się okienko gdzie można wybrać jaki typ połączenia ma miec tele z kompem. Strasznie irytująca sprawa bo kompletnie nic nie grzebałem w systemie, ani root ani nic podobnego :) Raz dziwną sytuację zauważylem, mam pobranego go launchera ( chodziaż on tu chyba nie odgrywa znaczącej roli) i gdy widziałem to szatańskie logo stwierdziłem, że z nerwów pomacham tym telefonem a nóż może się ogarnie i po obróceniu na bok miałem połowę normalnego ekranu czyli tapety i połowę z nieszczęsnym logiem. Jakieś rady jak przezwyciężyć ten syf? Jest możliwość usunięcia aktualizacji lub coś w ten deseń? Po raz kolejny jestem świadkiem kiedy aktualizacja zamiast wnieść coś nowego dodaje kolejne juz i tak bardzo liczne błędy. Może dlatego gdy na kompie pokazuje mi się aktualizacja do win8,1 robie "później" kto wie co tym razem genialni twórcy oprogramowań wymyślili wspaniałego aby uprzykrzyć życie biednym użytkownikom. :D Z góry dziękuje za wszystkie rady, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

a czy po aktualizacji hard reset był robiony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie był a trzeba? :D strach o moje ukochane dane był większy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Pamięć wewnętrzna niestety stracisz dlatego ja przed aktualizacją zawsze robię kopie zapasową a czy trzeba? Ja osobiście polecam nigdy nie miałem problemów. Zawsze zostaną jakieś śmieci z poprzedniej wersji i ludzie mają problemy a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zabieram się za kopie zapasową a poźniej hard reset zrobie. Zastanawiam sie jeszcze nad rootem żeby wypierniczyć wszystkie zbędne apki systemowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Pewnie że możesz tak zrobić tylko nie wiem czy jest sposób na zrootowanie wersji 20f bo przypuszczam ze takiej używasz

a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi