Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie poinstalowało to dobrze . a na pewno robisz wszystko dobrze według poradnika ?? może gdzieś coś pominąłeś ?

edit

a czemu korzystasz z innego poradnika niz ten do l9 ?? :P

5. Uruchamiamy telefon w trybie download (Wyciągamy baterię. Wkładamy ją. Przytrzymujemy przyciski vol_down i vol_up. Trzymając przyciski, podłączamy kabel usb i przytrzymujemy dodatkowo przycisk POWER). to masz tryb download a downgrade tak jak ci wcześniej pisałem .. tylko miałeś robić wedłóg tego poradnika w dziale L9

Edytowane przez elvis22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wszystko dobrze gdzies na waszym forum jakis temat pisal: 8. Uruchomi się program LG do aktualizacji oprogramowania. Na ok. 15% pojawi się komunikat, że telefon nie jest podłączony. Odłączamy podłączony w trybie download telefon, wyjmujemy baterię i uruchamiamy go w trybie S/W upgrade. Nie wiem jak zrobic ten tryb download??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no napisałem ci w poprzednim poście .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robie wedlug poradnika tylko szukalem co z tym 15% Albo ja jestem glupi albo nie wiem, gdy robie tryb download to pojawia sie logo LG i telefon sie wylacza, boże ale ja glupi jestem, nie wiem co jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie wiem co źle robisz . wgrywałem kilka krotnie soft w ten sposób i za każdym razem było dobrze . przeczytaj sobie spokojnie cały poradnik , sprawdz czy napewno wszystko robisz tak jak napisane . spróbuj jeszcze kilka razy . zrób jeszcze tak że juak wyskoczy ci to na 15 % to odłącz telefon i podłącz jeszcze raz w trybie downgrade a może pójdzie dalej ! jeżeli juz nic nie będziesz umiał z tym zrobić to skorzystaj z awaryjnego przywracania firmware (w lg pc suit)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety reset komputera, wszystko dobrze robie bo z brandowanego softu play przeszedłem na A, zrobilem roota i wszystko działało. No coz sprobuje z tmy pc suite

!@@EDIT

Pobieram rooma w tym programie, zobaczymy oby to pomoglo, a pozniej od nowa roota :)

@EDIT

Działa :) Dzięki Elvis za pomoc, wszystko hula, niestety kontakty poszły daleko.. ;/ No ale ważne, że telefon działa, teraz robię update do VA, wiem dlaczego wyskakiwało 15% Bo nie bylo uistawione na oprogramowanie LG ale i tak nie moglem tego zmienić, może moderator zamknąc temat

---------- Post dołączono 04-02-13 o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano 03-02-13 o 15:19 ----------

Mam pytanie, zrobiłem roota na sofcie A, a teraz chce na najnowszy H i mam pytanie zabezpieczylem rootkeeper roota, ale gdy z poziomu telefonu chce zaaktuializowac to pisze mi, ze mam najnowsza aktualizacje? A moge zrobić przez KDZ tak jak z brandowanego C play do A? :P

Edytowane przez Maxi178PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam!

Po próbie odinstalowania ww programu telefon "umarł". Podczas uruchamiania wyświetla się logo LG a później podświetlają się tylko przyciski wstecz i menu. Czy mogę go jakoś uratować przez KDZ? Próbowałem wgrać nowy ROM ale się nie udało....nie wykrywa połączenia między telefonem a komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

spróbuj włączyć telefon trzymając VOLUME UP i wtedy wgrać oprogramowanie, załączy się wtedy telefon w trybie instalowania s/w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co jeżeli nadal nie widzi pomimo włączonego trybu S/W ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

Sprawdz jeszcze na innym komputerze, albo zmiem port USB pod ktory podlaczasz kabel, czasem to tez potrafi pomoc. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi