Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wgrałem TWRP 2.7.1.1.EXT4 jest ono dotykowe po przejściu do settings jest opcja force data and cashe wipe funcions to use F2FS obecnie mam 10% baterii więc trochę ją podładuję i dam znać co dalej. Dziękuje z góry za Twoj poswięcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Ale najlepiej wchodź do recovery następnym razem albo przez polecenie z terminala : adb reboot recovery, albo przez jakiś program, który może Cię tam przenieść, bo jak źle wejdziesz, to znowu będziesz musiał wgrywać plik kdz.

N4, slimkat 9.0, SwiftKey, tapatalk 4.6.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z moim L9. Zacznę od tego że w grudniu wymieniałem ekran po upadku. Tydzień temu miałem problem z "

"Niestety, LGSystemServer został zatrzymana" - brak zasięgu" wyciągnalem baterie i kartę sim na parę godzin i wszystko wróciło do normy, problem po tygodniu wrócił i nic nie dawało rady, ani hard resety, wyjmowanie baterii na cala noc czy inne. Postanowiłem wgrać soft na nowo (v20o) no i du*a, staneło na chyba 15%, wyskoczył błąd i dalej już nie szło. Telefon został na s/w uprgrade, please wait... Nie wiem co mam robić ani za co się zabrać gdyż nie siedzę w tych sprawach na bieżąco, proszę o podpowiedź albo nakierowanie od czego zacząć próby naprawy telefonu. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Po 15 procentach napisało coś, że telefon nie jest podłączony? Wyłącz, naładuj, wsadź w s/w upgrade i jeszcze raz spróbuj. Jak będzie to samo, poszukaj omap4430 driver i w 2 linku w Google powinno być rozwiązanie

<{°°°|\|°€°X°U°$°4°°°}>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Wyskakuje mi coś takiego. Ogólnie czy wsadzam baterie czy podłączam bez baterii pod usb do komputera/ładowarki wyskakuje odrazu to s/w upgrade. A jeśli chodzi o ten omap4430 driver to nie za bardzo czaję co mam dokładnie użyć/zrobić.

2elz2jd.jpg

Edytowane przez niuniek24w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Jak wpinasz do usb bez baterii, to nie powinno być s/w upgrade. Próbowałeś na innym kompie?

<{°°°|\|°€°X°U°$°4°°°}>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jak wpinam pod komputer bez baterii to jest s/w. Niestety, mam tylko 1 komputer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po zakupie lg l9 P760  z androidem 4.1.2 na samym początku wystąpiły problemy z zasięgiem tzn zasięg był ale nie dało się dzwonić i nikt nie mógł do mnie pisać pomaga tylko restart telefonu i na pare godzin spokój  próbowałem wszystkich sposobów w ustawieniach wybierałem ręcznie operatora sieci nic nie dało zaznaczyłem tylko sieć 2g też nic nie dało.Zrobiłem aktualizacje do androida 4.1.2 V20o też nic nie pomogło robiłem ustawienia fabryczne nic nie pomogło .Ponoć problem pojawił się u większości użytkowników z aktualizacją do 4.1.2 jak wrócić do androida 4.0.4? czy musze robić jakieś hard resety bo w tym jestem zielony skąd pobrać 4.0.4 jak zainstalować ? Może wgrać androida 4.4.2? co o tym myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Androida 4.4 tylko z odblokowanym bootloaderem. Androida 4.0.4 można wgrać metodą kdz updater by Bride. Możesz poszukać softu w Google pod takim hasłem : v10a p760 kdz

<{°°°|\|°€°X°U°$°4°°°}>

[Dodano: 14 marzec 2015 - 19:06]

Po wgraniu androida 4.0.4 trzeba zrobić hard reset przyciskami, inaczej telefon będzie stał na logu LG. Najważniejsze jest, żebyś wgrywał soft do tego modelu telefonu, który posiadasz. Wgranie softu od innego telefonu może skutkować nieodwracalnym brickiem

<{°°°|\|°€°X°U°$°4°°°}>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w temacie. Wgrywam teraz rom na mojego L9 metoda by Bride i w LG Mobile Support Tool stoi na 1%. Odłączyć telefon i wyjmować baterię czy co zrobić? Jest tak już od 20 min pomóżcie ;)
    Log : 

19:15:07 : Restart.....
    19:15:07 : Start Date : 2015-03-17 19:15:07
    19:15:07 : ---------- QM Testmode ---------
    19:15:07 : ***** Check Tool Version *****
    19:15:07 : Tool version : 1.6.9.0
    19:15:07 : UpgradeDLL version : 2.1.5.4
    19:15:07 : Current Dir : C:\ProgramData\LGMOBILEAX\B2C_Client
    19:15:07 : LGE USB Driver Version : 5.1.0.0
    19:15:07 : Android PDLV Version : 
    19:15:08 : Android NDLV Version : 3.13.0.0
    19:15:08 : ******************************************19:28:37 : =======Cancel button click : m_nStep(1)
    19:28:37 : Cancel Yes/No Messagebox popup.
    19:28:53 : =======Cancel button click : m_nStep(1)
    19:28:53 : Cancel Yes/No Messagebox popup.

19:15:08 : [C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone] Try to delete folder
    19:15:08 : SetEmerModeAT()
    19:15:08 : _IsConnectedPhone Call

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi