Skocz do zawartości
Henryhenry

[ROM] Android 4.2.1 for Dell Streak 7

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gładko poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moze ktos napisac krok po kroku jak to zainstalować. Pobrałem paczke ale tego folderu co pisze w tuotrialu. Nie ma może instalacji z kasrty SD?? Tak jak w smartphonach. Z samsungami nie mam problemu a tutaj nie moga sie zainstalować sterowniki APX?? Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa już prawidłowo ten 4.2? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego, co mi wiadomo, to development jakichkolwiek romów della streaka 7 na xda-developers umarł :/

4.2 miał trochę po drodzę update'ów, więc możliwe, że działa trochę lepiej, niż kiedy zaczynałem ten temat.

Niestety, najprawdopodobniej jednak kamery i innych brakujących rzeczy nie udało się postawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może mi przesłać plik bat ? o którym mowa w punkcie - Uruchamiamy skrypt .bat/.sh (windows/linux) z folderu, w którym wypakowaliśmy pierwszą paczkę.

Nie mam go bo linki do plików umarły, znalazłem rom na innej stronie ale bez pliku wsadowego bat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Wiem że temat stary ale chciałem przetestować cm10.1 niestety szybkość działania nie była wystarczająca i chciałbym wrócić do poprzedniego 3,2 niestety wszystkie linki wygasły albo nie patrafię nic pobrać z nowej wersji dev-host (Limit czasu połączenia został przekroczony) Jeżeli ktoś ma paczkę oficjalną pkg albo zip z custom honeystreak proszę o przesłanie linku, Próbowałem z Honeystreak rc8 którego udało mi się jakoś znaleźć niestety wystąpił bootloop i zostałem przy 2.2.2 niestety nawet facebook nie chce działać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi