Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rzachary

Smart tv dongle - jaki jest najlepszy ? KTÓRY MODEL WYBRAĆ. Przeczytaj zanim zadasz pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w planach kupić TV (Philips 43PUS6162) 

Obecnie posiadam tylko telefon, normalny PC może w czerwcu i dlatego chciałbym poprawić trochę komfort oglądania czegokolwiek na telefonie.

Nie znam się totalnie na przesyłaniu obrazu z telefonu na TV bo nigdy nie miałem potrzeby tego robić i zanim cokolwiek kupię chciałbym się zapytać co na moje wymagania będzie idealne.

Głównie oglądam na tel Twitch, mecze przez aceplayer+VLC, lub jak znajdzie się dobry link bezpośrednio z przeglądarki Chrome.

Może skusze się na Netflix lub Amazon prime. Pewnie też jakies normalne filmy odtwarzane przez VLC.

Co musiałbym kupić aby móc te rzeczy które oglądam na telefonie, przenieść na TV?

Pomyślałem jeszcze o może jakiejś klawiaturze bezprzewodowej i myszce by lepiej po prostu internet przeglądać, ale to może później, to co wymieniłem jest priorytetem.

Niby Chromecast potrafi przenieść pulpit telefonu na TV, więc gdyby potrafił cała resztę to byłoby ok? Nawet na telefonie korzystam z multi window jak oglądam jakiś mecz, mogę jednocześnie oglądać i przeglądać na drugiej połowie internet w przeglądarce, więc dobrze aby to też mogło być przeniesione w takiej postaci na TV.

Jeszcze jedna kwestia, może wydawać się głupia, czy jest możliwość aby podczas przenoszenia obrazu i dźwięku z telefonu na TV, używać słuchawek aby ,zamiast głośników z TV?

Dziękuję za pomoc, jak coś będzie nie jasne to pytać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jodzet

Witam.

Chciałbym zakupić jakąś przystawkę (tv box) z androidem do monitora. Coś konkretnego polecacie?

Moje wymagania:

Filmy w 4k (w tym netflix na pewno oraz przy okazji YT)

Telewizja z opcją instalacji własnych wtyczek w kodi

Dostęp do sklepu play + wszystkich aplikacji

Możliwość podłączenia klawiatury oraz myszki (najlepiej przez bluetooth)

Na dodatek jeszcze wysyłka z polskiego magazynu gearbest.

Pozdrawiam

PS budżet to raczej do 300 zł. Coś godnego uwagi to rozważę minimalnie wyższą kwotę :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do smego oglądania HBO Go  wystarczy 

Mini PC MK809 III

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo

Pytanko do posiadaczy chromecasta

Bardzo często mam problem z odtwarzaniem filmów na YT (lagi) raz ten sam materiał działa idealnie płynnie a raz strasznie klatkuje. Zazwyczaj to wygląda tak - 1 film działa ok natomiast juz 2 klatkuje (albo bardzo często losowo)

Czym to może być spowodowane? Problem z WiFi można wykluczyć ponieważ tv jest 3m od AP Ubiquiti (net 100Mb/s)

Ogólnie też często mam wrażenie, że materiały wyświetlają sie tylko przy 720p (można jakoś zmieniać rozdzielczość odtwarzania? czy z automatu chrome ustawia najwyższą możliwą?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi