Skocz do zawartości
limak121283

myONEv RC9.5FX +

Rekomendowane odpowiedzi

damn

Po przywróceniu z cwm wszystko działa. Sam mam kopię systemu orange z 'dziwnym' CIDem i nie ma najmniejszych problemów. Pozostaje jeszcze usunięcie recovery, unroot i zablokowanie bootloadera.. a z tym ostatnim może być problem. Więc ja nie liczę już racze na gwarancję. Chyba że ktoś znajdzie RUU orangowe, ale jak na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Ja ròwnież zrobiłem backup stocka.Z zablokowaniem bootlodera nie bedzie problemu ,w cmd wpisujesz komende mòwiaca o zamknieciu bootloadera ,widziałem taka komende gdzies na tym forum lub xda

Wysłano z Htc One V MyOne v Rc5.0 fx ,Bootloader open,Kernel Titanum Kiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

taaa tylko skąd wziąć oryginalne (na CIDa ORANGB10) recowery skoro romu nigdzie niet... A co zz tego, ze odrooruje system i nawet zablokuje boota jak CWM nie zniknie i będzie ślad po grzebaniu - brak gwarancji

ps: i później ci z HTC zdziwieni, ze sprzedaż spada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Ciekawe czy po zrobieniu full unroota CWM znika bo żeby CWM działałało musi być root a po przywruceniu do stocka bez roota zrobic twardy reset( pod warunkiem że mamy stock rom)

Wysłano z Htc One V MyOne v Rc5.0 fx ,Bootloader open,Kernel Titanum Kiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

up

żeby cwm działał nie trzeba roota, potrzebny jest żeby go zainstalować (podmieniasz systemowe pliki). Po unroocie cwm dalej działa (przynajmniej tak jest na SE i LG). Stąd moje pytanie (wyżej). Żeby nie zostawić śladu potrzeba

1. przywrócić stockowe recowery

2. zrobić unroot

3. zablokować boota.

Pkt 2 i 3 do zrobienia ale pkt 1 na romie orangutana kiszka...brak takowego w sieci (żeby wyciągnąć recowery albo przeflashować - taki zam efekt)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto to wgrywać? CZy lepiej poczekać na full working 4.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

Jak włączyć dodatkowe menu na klawiszu dotykowym? Na stocku dłuższe przytrzymanie włączało menu ustawień a tu tylko ostatnie aplikacje...

Wróciłem do stocka, może rom i szybki i ładniejszy ale gry, które na stocku chodziły płynnie ( np blood&flory legend) na tym romie lagują potężnie. W batmana w ogóle nie można pograć...

Edytowane przez lupus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie jak zmienić wygląd zegara na pasku? (Zmianę położenia znalazłem bez problemu, chodzi mi tylko o wygląd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku
    Jak włączyć dodatkowe menu na klawiszu dotykowym? Na stocku dłuższe przytrzymanie włączało menu ustawień a tu tylko ostatnie aplikacje...

Wróciłem do stocka, może rom i szybki i ładniejszy ale gry, które na stocku chodziły płynnie ( np blood&flory legend) na tym romie lagują potężnie. W batmana w ogóle nie można pograć...

Środkowy przycisk przytrzymaj dłużej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Ktoś korzystał z backup/restore.

Chce wgrać na próbe inny rom ale jak mi nie przypasuję to chce wrócić do obecnego ,czy wszystkie dane ,aplikacje wracają tak jak powinny.

Pytam bo jak pamiętam w xperi x8 to CWM nie wszystkie dane przywracało lecz x recovery było ok.

Jak jest teraz info o moim one v w sygnaturze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi