Skocz do zawartości
limak121283

myONEv RC9.5FX +

Rekomendowane odpowiedzi

Ją nie narzekam chodzi tak samo jak 5 czasem lekko laguje ale jest w porządku.

Wysłane z mojej paletki.

Nowa wersja dodana;)

Edytowane przez limak121283

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam mega problem ! 3. Otwierasz konsole komend. Określasz lokalizacje pliku czyli cd c:\fastboot. Następnie wpisujesz te trzy komendy:

- fastboot flash boot boot.img

- fastboot reboot-bootloader

- fastboot erase cache zrobiłem to juz sicagnałem myONEv RC7.0 FX+ wszystkie pliki wrzuciłem ten boot.img tam zrobiłem co trzeba karnela tez mam recovery tez a cholera JAK dokończyć to !Jestem zielony

telefon sie włacza ale ma kurde jakis pasek na górze i jakies kleski na ekranie jak cos robie ...

Wrzuciłem wcześniej tego stocka karnela co trzeba tak ? tego titanum co tam jest i kuźwa ściagnałem tu z linku ten system, potem robie punkt 1 czyli to flash boot, ok robie te punkty i co ? jak to mam cos przez recovery zrobic jak to nie dział tam nic tyle, że moge po menu smigac

właczam ten wchodze w ustawienia a jest napisane, ze wersja jądra jest hellboy !? przeciez wgrałem titanum O CO CHODZI POMOCY !

---------- Post dołączono o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Recovery jest wszystko jest okej mam tego Titanum który ma byc i powie mi ktoś jak to zrobić ? Bo ja KOMPLETNIE NIE KUMAM a telefon kuźwa leży...................................................................... Co ściagam ten system około 400mb . mam tu jakies foldery i boot .img

wrzuciłem ten boot tam do fastboot folderu zrobiłem te punkty co trzeba

ale jak ja mam to zrobic w tym recovery ? mam tu takies instal zip bla bla ale co jak ja mam to zrobic jak tu nic sie nie da ruszyc ///

---------- Post dołączono o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

czemu jak włacze recovery mam na dole napisane e:can't open cache/recovery/log ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już wgrałeś kernel (w tym wypadku pod sense) to wchodzisz w recovery

wybierasz - instal zip from sd card (tak wgrywasz rom) , ale przed instalacją zrób full wipe

Rom musi byc na karcie pamięci (nie wypakowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sie robi full wipe ? Miałem na karcie sd wchodziłem tam i nic kompletnie nie bylo..

Wysłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk

---------- Post dołączono o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

no i wchodze tam biore chosose zip from sdcart i pokazuje sie na dole komunikat E;can't mount /sdcard/ wtf ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W recovery masz te funkcje i zrób ją przed instalacją . Patrz niżej

[ATTACH=CONFIG]31303[/ATTACH]

3 i 4 punkt obrazku to masz w nazwie wipe i tego użyj

Potem - instal zip from sd card wybierasz paczke z romem którą masz (mam nadzieje na karcie pamięci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wziałem to wipe i to nizej tez, wchodze potem w w to choose zip i nadal ten sam bład ...... jak masz menu główne to ten wipe jest pod tym zip, no... robie to chce wziac z sd i ♥♥♥♥

---------- Post dołączono o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

z tych zdjec nic nie widac ale wchodze w jakies wipe robie to bo mi sie all zresetowało...........

---------- Post dołączono o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

mam nadal błąd error mounting /sdcard/ ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz paczke z romem na karcie pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no mam , zmienie karte pamieci moze, ♥♥♥♥♥ juz nie wiem o co chodzi, ciagle ten bład..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może paczke z romem pobierz jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to niby zmieni... ;/

---------- Post dołączono o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

yyyyy , ♥♥♥♥♥ zmieniłem karte pamieci i działa...............................................................................................

---------- Post dołączono o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

zaznaczyć tam wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi