Skocz do zawartości
limak121283

myONEv RC9.5FX +

Rekomendowane odpowiedzi

PKI

Czym ten rom różni się od MySense RC 2.0 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord
    Czym ten rom różni się od MySense RC 2.0 ??

Nie wiele Ci pomogę, ale od 2 godzin posiadam w.w system.

Jest jak dla mnie szybszy niż MySense RC 2.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

Mija już ponad tydzień użytkowania myone rc8.0 i jestem nadzwyczajnie zadowolony;

Żadnego zawieszania się, żadnego spowalniania, ani jednego restartu a praca czysta i przyjemna.

Fakt używam dla własnego efektu placebo zwalniania ramu "Task Manager" ale stale w użyciu jest nawigacja Yanosika, przeglądarka forum Taptalk, mesenger IM i inne drobne.

Jedynie czego nie mogę do tej pory jeszcze opowiedzieć to jak z drenażem baterii, bo jest to dla mnie priorytet... przy 'nie robieniu nic' od wczorajszego ranka spadło do 80% ale czy jest to stała wartość spadkowa nie mam 'czasu' sprawdzić.

Jestem przyzwyczajony do Sense i nie umiem przełamać się do Androida 4.1 stąd też stale romy MySense albo MyOneV [-: Teraz gdy wyszedł jeszcze MySense 3.0 korci mnie aby przetestować i jego... jak nadmieniłem priorytet to bateria [-:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Sam autor romu napisał że zawsze MyOne będzie szybszy od MySense.To co mi się nie podobało to brakuję ustawień ,brak szybkiego przejścia do recovery lub h-boot ,brak szybkiego paska z widgetami wifi,bt,gps itp.Jak dla mnie prawie stok tylko ze szybszy.U mnie priorytety to wysyłanie mms oraz bateria przy normalnym użytkowaniu dla tego też jak na razie nie mogę mięć J.B.Jest jeszcze Miui ale te placki są wstrętne.Ogólnie jest bardzo mało romów gdzie wszystko działa:

- każdy cm9 błąd sd card ,brak fixa- projekt przerwany i nie będzie jego kontynuacji.Rom bez użyteczny

- każdy cm10 (pacman ,PA ,Provision ,Evervolv ,SlinBean ,CM10)nie można wysłać mms oraz kilka drobnych błędów

- miui ?

- no i koniec ,pozostało sense

---------- Post dołączono o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Ukazała się wersja myOne RC9.0

Wysłano z HTC ONE V -MySense Lite Rc2. 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

Właśnie od godziny może dwóch testuje po full wipe nowe 9.0

Przyznam szału nie ma chociaż sam nie wiem czego sie spodziewałem. Jak kolega wyżej napisał prawie jak stock ale o wiele szybszy. Brakuje mi jeszcze 7 screenow oraz belki u góry z wł/wył bt gps itp. oraz % w baterii ale to chyba da sie.dograc.

Ogólnie rom na razie nie wnoszacy dla mnie nic nowego [-:

Edit: mała ciekawostka która dopiero odkryłem być może była tam zawsze. Blokada ekranu: przytrzymaj Home i przesun palec na back lub menu ;) - żegnaj sofcie Screen block

Edytowane przez KLIFord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio na rc 2 coś zrobiłem ,że jakaś belka się rozwinęła przy blokadzie ekranu :P ktoś ogarnie co tam trzeba przytrzymać zzeby sie pojawila ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLIFord

@kisielos1989 o w.w skrotach właśnie z kolega mówimy, że go nam brakuje. Uzyskasz go po "sciagnieciu" goren belki ekranu przy zablpkowanym chyba, oraz przy odblokowanym po dwukrotnym "sciagnieciu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trybi wszystko ok, jak dla mnie szybszy i lepszy od stocka, oczywiście po drobnej modyfikacji i wywaleniu aplikacji i zastąpieniu swoimi ;):rolleyes::D:D:zdrowko::ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    el1xir

Kolega u góru ,pare postów wyżej napisał ,że CM10 nie pozawala na wysyłanie mms'ów.To jako iż Android [z tego co wiem] automatycznie przekształca długą wiadomość na mms to wysyłanie takich nie jest możliwe?

Co do samego romu:

Uporałem się z tym co miałem do zrobienia i wziąłem się za testowanie.

Co przykuło moją uwagę co do samego romu:

Przedewszystim fakt iż jest to rom na bazie nakładki systemowej Sense od HTC,gdzie ta nakladka bardzo mi się podoba.Sprawy drugorzędne [lecz ważne] to nowa wersja tej nakładki [ładniejsze przejścia,płynniejsza praca[niby]]

Co mnie zawiodło:

Niestety ta "płynność".Oczywiście ,płyniejszy od Stockowego Androida z brandem od Orange [i to dużo] lecz po zainstalowaniu paru gier [dokładnie sześćiu[nie ważą one więcej niż 500mb] i benchmarków zaczął zwalniać.Przejścia głównego pulpitu czasem przymulą,ale najczęsciej [praktycznie zawsze] podczas włączania menu [tam gdzie są wszystkie aplikacje,gry,programy itd.] i podczas zmieniania na "częste" ,"pobrane" i podczas pisania wiadmości.Kolejna sprawa to mała ilość dostępnej pamięci RAM.Wszystkie aplikacje pozamykane [menadżerem zadań] a tu ile? Ledwie 150mb.Już na Stockowym było około 180-190 mb.

Plusy to natomiast większa płynność i brak syfów od Orange i niepotrzebnych od HTC.Ładna jest także pogodynka na LockScreenie i animacja zachmurzenia ,opadów śniegu itp w samej aplikacji.Mało tych plusów ale w sumie plusy to rzeczy o których nie napisałem w minusach ^^

Dla mnie ważniejszą sprawę odgrywa kernel ,bo pozwala podkręcić procesor do tych 1.5 ghz co podczas grania [Asphalt 6,Wipeout itp] pozwala na płynną pracę tego.[Przy 1ghz to było niemożliwe ,a przynajmniej ciężkie].

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi