Skocz do zawartości
blaster44

Długi boot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, kiedy to się zaczęło. Może na początek opiszę telefon. Mam magica z romem 2.1 + sense(rcmagic), używam na nim launchera pro plus. Włączam telefon, do momentu pokazania się lockscreenu i złapania zasięgu mija jakies 2 minuty. OK. Telefon działa, pulpity się przesuwają. Ale- system info widget się ładuje. Jak chę zadzwonić, klikam na osobię i nic się nie dzieje. Dopiero za jakieś 7-8 minut system info widet zaczyna pokazywać dane, przychodza mi smsy wysłane dy telefon był wyłączony a dialer dzwoni na kontakt tapnięty kilka minut temu. Moje pytanie- dlaczego tak jest? To normalne? Co on robie przez te parę minut? Teraz napiszę to, co może mieć spore znaczenie. A mianowicie korzystam z app2sd. Zrobiłem partycję 512MB, mam kartę kingstona class 4 8GB. Przyjmijmy,m że to jest powodem problemu. W takim razie co mma zrobić, żeby bez formatowania karty i likwidowania ext wyłączyć app2sd w tym romie i przerzucić aplikacje na telefon? Bo nie uśmiecha mi się proces kopiowanie na HDD kompa->format->kopiowanie z powrotem danych na kartę.

Edit:

Jakiś program do zrobienia backupu ustawień i kontaktów znacie?

Edytowane przez blaster44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt mi nie pomoże?

---------- Post dołączono o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A taki startup manager pokazuje mi w systemowych 3x wiadomości. To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz zrobic tytaniu backup kopie swoich programów - nie kopiuj ustawień systemowych

potem pełny WIPE i przywrócenie aplikacji.

Jak sprawdzić co zamula? Podłącz komórkę pod DDMS (z pakietu SDK) i będziesz wiedział co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi