Skocz do zawartości
4hunter

[XWMS1 4.1.2][02/11] Chameleon v3.0.4 Samsung/AOKP hybrid

Rekomendowane odpowiedzi

mor
    Po całej nocy (8 h) leżakowania telefon zeżarł 33% baterii :-( Czyli to samo co Omega, Leak i oficjalny hiszpański LS8.

Włączone: wi-fi, synchronizacja, dane komórkowe, 2g/3g, gps, widget pogodowy z lokalizacją i odświeżaniem, słowem wszystko oprócz BT.

U mnie po 12h, z wi-fi, synchronizacja, danymi komórkowymi, 2g/3g, gps telefon zjadl 17%.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Znacie panowie może jakiś sposób, aby na tym romie możliwa były funkcje ruchu?? np. po przyłożeniu do ucha telefonu z otwartym oknem smsa połączenie z nadawcą wiadomości ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zacząłem przygodę z tym romem jakieś 3 tygodnie temu... zacząłem od wersji 3.0 teraz siedzę na najnowszej. Przez cala moja podroż w meandrach androidowych custom romow a testuje co tydzień nowy uważam iż ten ROM pracuje w najlepszej symbiozie z moim SGS2. Od świąt posiadam większa baterie a dokładnie "Extended Battery". Po dogłębnej analizie i tych trzech tygodniach zabawy z modyfikacjami doszedłem do wniosku ze jest to jedyny ROM który będę używał na tym smartphonie. Bateria po prostu stoi w miejscu! jeśli nie zapomnę wrzucę screen.. przez noc tak jak ktoś już mówił 2 do 3 procent. oczywiście jestem systematyczny i włączam 3g lub wifi gdy go potrzebuje, telefon w ten sposób osiąga od 87% do 92% stanu deep sleep. Płynność i stabilność jest wzorowa brakuje mi tylko service mode by wyłączyć fast dormancy oraz do zmiany firmware aparatu ale jak wiemy nie można mieć wszystkiego. Jakość słuchanej muzyki jest wystarczająca jaka telefon powinien wydobywać z siebie jak wiemy nie młody już. (mam niezłe ucho gdyż od 12lat tworze muzykę i skromnie mówiąc miałem już chyba wszystkie słuchawki świata) w porównaniu z leakem bateria (choć większa) ładuje się dosłownie ekspresowo. Niestety lub stety nauczyłem się ładować smartphony wyłączone co o polowe skraca czas ładowania. Kamera radzi sobie niezłe choć nadal występuje efekt szarpania obrazu przy słabym oświetleniu na rozdzielczości 720p oraz 1080p eliminuje to apka LGcamera nieststy nie dziala prawidlowo autofocus wiec jak zwykle coś za coś. Podsumowując ten mały review: czuć opary masełka smarzonego przez UI systemu co przyprawione jest do smaku brakiem jakichkolwiek FC. Pozdrawiam

ps. w titanium backup zamroziłem 3/4 systemowych aplikacji to tez może być jakiś sposób wyciśnięcia z baterii wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś wrzuciłem tego softa, nawet mi się podoba, tylko znalazłem jeden dość istotny błąd... nie da się przełączyć sieci na korzystanie tylko z 2g, u Was też się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie reweracja o niebo lepszy od Omegi 0 FC czy zawiech skusilem sie dla wygladu jakos AOKP bardziej mi sie podoba taki czysty jest ;p natomist odnosnie szybkosci i trzymania baterii bije na glowe OMEGE wystarczy dograc jeszce multiwindow jak ktos potrebuje i I JB w pelnej klasie z elegancja ICS :DPOLECAM;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze mi ktos powiedziec czy moge go wrzucic na 4.04 czy musze JB najpierw wrzucic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amapi3d

Zeby przelaczac miedzy 2 a 3g trzeba rozlaczyc transmisje danych komorkowych. Wedlug mnie to jedna z nielicznych wad tego romu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moze mi ktos powiedziec czy moge go wrzucic na 4.04 czy musze JB najpierw wrzucic?

Mozna od razu ale z full wipe. Jednak jesli wgrasz przez odina jb potem root full wipe i cache i wgrasz ten rom to na 100% nie bedziesz mial kwiatkow i fc. Bo kasdy sgs2 jest inny. Ps przechodzisz z ICS na JB wiec zalecana cala zabawa pozdro

Ma ktos moze orginalna apke z budzikiem bo stwierdzam brak ???

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

@up

Niepotrzebna zabawa. Ja przechodziłem z KI3 (piernik) i nie ma żadnych problemów, tylko full wipe trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi