Skocz do zawartości
4hunter

[XWMS1 4.1.2][02/11] Chameleon v3.0.4 Samsung/AOKP hybrid

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ok, tylko czy w tym cholernym dialerze da sie ustawić kończenie rozmowy przyciskiem power? bo bez tego używanie telefonu jest do du.. i już pare razy nie zakończyłem połączenia i było w tle>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

No, dialer w tym romie nie jest jego mocną stroną niestety... Mnie wkurzało to, że nie dało się ustawić dzwonienia po jednokrotnym tapnięciu na kontakt. Przeciąganie w prawo też nie działa. Dodatkowo po zakończeniu połączenia wracał do listy połączeń - nie wiadomo po co ? Tak więc po paru dniach prób przyzwyczajenia się do niego zainstalowałem starego, dobrego, niezawodnego Dialera EX. I jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graku

ja też od paru dni testuje ten rom i dla mnie jest bardzo dobry, od samego początku korzystałem ze zmodowanych stoków ale ostatnio próbowałem przekonać się do romów aokp przeszedłem chyba przez wszystkie możliwe z cm i rr a na czele ale były lekko mówiąc do bani w każdy był powolny i nie stabilny, ciągly brak ramu i crashe przy używaniu apki czatu line, teraz już wiem że najlepsze są stoki a ten ma prawie wszystkie opcje romów aokp więc gorąco go polecam i takie pytanie, jaki kernel do niego polecacie? bo na dorimanx mam czasem lekkie freezy

Samsung GT 9100 웃 Resurrection Remix JB 웃 Siyah Kernel ツ

Edytowane przez graku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

Ma ktoś może jakąś ciekawą apke wiadomości? Bo ta z tego romu średnio mi odpowiada

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj GO Sms, lub Handcent SMS, a jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym wgraj aplikację "Bramka SMS" (jeśli przełkniesz jej wygląd) pełni ona rolę aplikacji wiadomości a za razem jest darmową bramką SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

Też chciałem zmienić apkę do SMSów na tą ze stockowego romu ale próby przekopiowania różnych wersji "SecMms.apk" kończyły się wysypaniem apki po uruchomieniu mimo ustawionych poprawnie uprawnień :-( A szkoda...

Znalazłem też dwie wersje plików "Mms.apk", czyli takie jakie są w naszym romie. No i one działają. Zamieszczam je w załączniku.

Wersja Mms_blue.apk to jest praktycznie taka sama wersja tylko o zmienionej kolorystyce. Druga wersja "Mms_theme.apk" jest już bardziej rozbudowana, ma kilka fajnych opcji jak chociażby konwersację w dymkach i zmianę kolorów. W sumie mogła by być świetnym zamiennikiem ale... No właśnie, ma jedną dyskwalifikującą wadę: nie posiada opcji "Tylko alfabet GSM". Czy wali esy z polskimi ogonkami co przy Swypie jest nie do przyjęcia :-( Ale jak się komuś przyda...

INSTALACJA - WAŻNE: przed instalacją należy zrobić sobię kopię pliku "Mms.apk" z katalogu system/app i zgrać gdzieś na dysk, następnie zmienić nazwę pliku "Mms_blue.apk" lub "Mms_theme.apk" na "Mms.apk" i przekopiować go do system/app. Po przekopiowaniu trzeba nadać odpowiednie uprawnienia no i zostaje reset.

Dla pewności, po resecie można zrobić czyszczenie cache tej aplikacji i dopiero zacząć używać.

Mms_theme.apk

Mms_blue.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

ma ktoś odtwarzacz wideo samsunga w wersji gdzie działa na nim pop-up play i jeśli się da to też z ruchomymi miniaturkami filmów. oczywiście wersja pasująca do tego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szubek

To ja mam parę pytań. Strasznie jasny jest wyświetlacz na tym romie(nawet na minimalnej jasności), wszystko jest ok z tym? Można dać swoje poziomy ustawienia automatycznej jasności?

Można ograniczyć liczbę pulpitów? Brakuje mi tej opcji ;)

Da się jakoś zmienić kolor belki na szary? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4hunter

@up

wyświetlacz u mnie jak najbardziej jest ok, i bateria z domyślnymi ustawieniami też jest ok :)

poziomów zmienić nie można, nie ma takiej opcji (jest np w slimbeam tym najnowszym)

zmień launcher na inny, ja mam nova launcher, polecam też apexa (są darmowe)

belki nie zmienisz (no pewnie sie da ale wiąże sie to z edycją frameworka)

@spec21

zobacz program mx player (darmowy) dużo lepszy od stockowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezimienny: tak, w tym ROMie mozna ustawic koniecznie rozmowy przyciskiem Power. Opcja znajduje sie w USTAWIENIA -> DOSTEPNOSC.

Jesli chodzi o sam ROM to jeden z najlepszych jaki sie pojawil.

Jako jeden z nielicznych posiada RADIO FM co juz rzecza niezwykla.

Jest bardzo stabilny, szybki z rewelacyjnym czasem pracy baterii.

Jesli ktos nie gra to po wlaczeniu opcji osczedzania energii telefon wytrzmuje spokojnie okolo 30 godzin przy czestym uzywaniu WiFi. Przy wlaczonym transferze danych nie wiem, nie testowalem.

Co do kolorow mozemy sobie ustawic jeden z 4 trybow: dynamiczny, normalny, naturalny i film.

Ja sobie ustawilem na naturalny i wali jakby mniej po oczach :)

Jest tez opcja znana z S3, ktora nie pozwala gasic ekranu gdy sie na niego patrzy. Jeszcze tego nie testowalem ale jak narazie nie znalazlem niczego co by nie dzialalo wiec zakladam, ze to rowniez nie bedzie sprawialo problemow.

Brakuje mi jedynie wbudowanego equalizera oraz powiadomien ledami, ktora jest w Ressurrection, ale to mozna przezyc. Polecam wszystkim, ktorzy nie graja, cenia sobie stabilnosc i dlugi czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi