Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

drekke

Bylem w salonie mila Pani powiedziaala ze musze miec dowod drugiego wlasciciela bo inaczej system nie przyjmie. Czyli musze szukac numeru do goscia i zadzwonic o skan dowodu, a w miedzy czasie spr ten soft. Tak jak mowie htc mam karte wi fi caly czas etc i 35% bateri dopiero.. to i tak sporo jak na zwyklego desire x

Wyciapane z mojego kalkulatora L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz gwarancje podbita i dowod zakupu to zamow kuriera od lg,bedzie szybciej

Zadzwon na infolinie,wszystko Ci powiedza ;)

Tapniete z P-760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Najpierw spróbuje ogarnąć, może ten soft plus hard reset pomoze.. bo jak już raz nie pomoglo, to się poświęcę. Z tego co czytałem to jedni pisza że się gwarancję tracji, drudzy pisza że po wgraniiu nebrandowanego nic nie trace na gwarancji . Jak to jest wkońcu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie tracisz gwarancje ale zawsze mozesz przed oddaniem na service wrzucic swoj brandowany i nikt tego nie sprawdzi co bylo wczesniej ;)

Tapniete z P-760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

@up

Telefon z orange , w menu nie widziałem nic co wskazywało na telefon tej sieci , naewet znaku oragne nie było, jedynie simlock zdjęty kodem. Ale z tego co pamieta to simlock zdjety kodem, nie jest wpisany w karte gwarancyjną ( tak jak w przypadku oddania telefonu do pana majstra na rogu, on wklepuje w gwarancyjną że simlock był zdjęty, czy coś takiego )

Edytowane przez czysty76
    nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale taki wykres z L9 jaki pokazales jest typowym objawem uszkodzenia plyty glownej. Jakis tam modul zasilania czy cus takiego. Nie raz i nie dwa juz byly takie wykresy wrzucane na forum, z pytaniami co robic. Probowano wgrywac softy, hard resety czy modlic sie nad telefonem a i tak ladowal w serwisie i wymiana zawsze dotyczyla tego samego (zdaje mi sie, ze nazywalo sie to modulem zasilania ewentulnie nie pamietam dokladnie :P ).

Simlocka zdjetego kodem "nie zobacza", nawet nie beda zapewne sprawdzali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

a wrzucenie softu v20h ? :D

Powiem wam że widac rezultaty.. zrobilem tak jak pisal czyli ten v20h i od rana mam 44%

Pokaże wam wykres z wcześniejszej godziny

post-191649-14255734996451_thumb.jpg

Więc progres jest, ale to i tak chyba jak na l9 to mało bo tak jak mówie no bateria w htc desire x ok 24 miałem 26% chyba ale bylo masa wszystkiego powlączane , jakies gry wifi nono stop tak samo i bluetooth etc.. więc no :D

Odnalazłem tamtego właściciela, podskocze z nim do salonu orange w niedziele oddam na gwarancję, a jeszcze pytanie jak tam z nim będe to spisac jakąś umowę z nim ze tel mój i moge ja go odebrac ? Bo sam fakt że dowodu jeszcze nie posiadam roczek mi brakuje do 18 :D ale to nie istotne.. Czy poporstu lepiej tam napisać do supportu lg i zamowic kuriera no i jak odrazu to jest z cenami ? Płacę coś za niego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W/g mnie batka trzyma normalnie

Daj jej jeszcze z tydzien sie unormowac

Gwarancja tu nic nie da,tel wroci i bedzie tak samo

Takie jest moje zdanie ;)

Sent from i500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

No tak, niby nie, ale może tez być padnięty układ zasilania. Słyszałem i też się naczytałęm, że w l9 właśnie to częsta wada jest i na gwarancji to wymieniają. No ale tak jak mówisz, poczekam ten tydzien może czy tam polowe tyg i zobaczymy co to będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj link do tego gdzie to przeczytales?

Jesli takie zachowanie baterii jakie przedstawiasz na ostatnim wykresie jest objawem uszkodzonej plyty to chyba wszystkie lg sa uszkodzone ;)

Swoja droga tez bym oddal na gwarancje opierajac to na jakims konkretnym opisie lecz w sieci wudze tylko bzdury a nowa plyta to nowy phone ;) dlatego daj znac co i gdzie przeczytales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi