Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

cough

na xda wiele osób ma podobny problem, jedni polecają hard reset, inni downgrade do ics, a inni że ten telefon tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi kiedys tez trzymal bardzo slabo

Zrobilem full wipe plus hard reset,wrzucilem v10a i znowu hard reset (inaczej nie odpali) i na to wrzucilem v20h

Od tamtej pory problem z batka zniknal

Teraz z ciekawosci wrzucilem v20f i ku mojemu zdziwieniu jeszcze lepiej jest

Moze tez zrob taki myk niekoniecznie z v20f ale h na 10 ;)

Sent from i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cough

dziwny ten l9. właśnie mija 1d 17h od ładowania, nadal 30% baterii. nic nie zmieniane, tak jak było wcześniej około 20h i trzeba było ładować. czas świecenia wyświetlacza 3h. także chyba "się naprawiło"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

no własnie u mnie tez jest dalej krucho, niby lepiej ale to nie jest jeszcze to ..

Włącze pakiet neta baterie żre jak głupii nawet na chwilę. Z wi-fi tak nie jest. Ale żeby chociaz tak jak strona wcześniej na wi fi z 11h. Bardziej mi chodziło by o neta z sim , bo w szkole czy cos by się przydał ale co z tego jak zaraz bateria siada odrazu :D

Może zrobie taki myk jak pisales wyzej ?

Zrobilem full wipe plus hard reset,wrzucilem v10a i znowu hard reset (inaczej nie odpali) i na to wrzucilem v20h

Od tamtej pory problem z batka zniknal

Teraz z ciekawosci wrzucilem v20f i ku mojemu zdziwieniu jeszcze lepiej jest

Moze tez zrob taki myk niekoniecznie z v20f ale h na 10

Tylko bez roota wipe nie zrobie ;/

Edytowane przez drekke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Bez roota nie wywalisz tez appek systemowych i innych smieci ktore batke drenuja a bez tego nie ma co sie ludzic ze batka bedzie spoko trzymac ;)

Oprocz full wipe i hard resetu pierwsze co zawsze sie robi dla poprawy pracy jb jak i baterii to root i wywalic caly smietnik i autostarty ;)

Sent from i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

a czy roota da radę cofnąć? Bo jeśli zrobie roota gwarancja idzie sie je... A niej mi jeszcze zależy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie bez obaw mozesz cofnac root

W super su masz opcje unroot a do tego robisz hard reset i sladu nie ma

Po wgraniu swiezego romu tez czysci Ci root a jak zbrikujesz fona i root bedzie to i tak nie dojda czy byl czy nie

Chlopaki na gwarancje oddaja z odblokowanym bootloaderem i przechodzi to root przy tym to pikus ;)

Sent from i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

czyli, robie najpierw backup danych na kartę sd ?

Potem roocik i wipe oraz hard resecik potem v10a hard resecik i potem v20h hard resecik i przywrocenie backupu ? : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie ;)

Pamietaj jednak aby nie przywracac z kopii zadnych danych aplikacji systemowych

To co systemowe poustawiasz sobie na nowym romie recznie od nowa,w przeciwnym razie moze Ci przywrocic cos co drenuje batke i caly zabieg bedzie bezcelowy

Wrzuc sobie pozniej jakis program np. SystemCleanup i powywalaj wszystko z czego nie kozystasz i wylacz autostarty ;)

Sent from i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

No ale sms kontakty etc to mogę normlanie ? Dobra, znajde chwilę czasu to sie za to wezme :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi