Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

Kontakty masz na serverze a smsy to chyba wchodza w dane systemowe a jak systemowe przywrocisz to calt syf z poprzedniego romu tez

Sent from i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

Niekoniecznie ;) Jak ja zawsze przywracam dane z backupu (CWM) to za każdym razem przywracam tylko "data" i zawsze smsy mi przywraca mimo tego, że to apka systemowa, ale dane już nie zapisują się w folderach systemowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Roota jeszcze nie robiłem, ale chce wam pokazac cos co mnie dosc mocno irytuje, kupujac l9 liczylem na wytrzymala baterie, kupilem ja noby nowa za smieszne pieniadze, ale widze ze wpakowalem sie w bagno. Tato w niedziele dostal w t-mobile xperie l gdzie ma zdecydowanie mniejsza baterie niz l9.

5asydubu.jpg

tak to u niego wyglada, ja l9 laduje wiec nie mam jak dac wykresu, a wczesniejsze wywalilem..

W kazdym badz razie jestem troche rozczarowany, on telefonu uzywa non stop bo glownie rozmawia, ma wlaczony tryb stamina no i jakies net tez dosc czesto, mi gdy głównie pisze sms i tylko czasem wi fi zeby mi ta bateria stykla caly dzien. Zdarza sie to rzadko.. co radzicie? Pogonic ta l9 w czorta i kupic drugi egzemplarz czy szukac jakiegos innego smarta za te same pieniądze? Bo to jest dziwne zeby bawic sie w rooty usuwac apki gdzie taka xperka nowa juz z fejsami pakietami itp na mniejszej bateri trzyma dluzej baterie niz l9 Z większą bateria..

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Witam.Drekke więc tak,tela mam prawie miesiąc.Kupiłem go z brandowanym softem chyba Plusa.I po trzech dniach miałem zamiar zrobić z nim to samo co ty.Bateria mało co używana ledwo starczała mi do wieczora.Ale trochę poczytałem jaki soft jest najmniej bateriożerny,wgrałem z lekkim strachem(bo to pierwszy raz),po trzech,czterech dniach bateria się poukładała.Teraz jest jak najbardziej oki.Jak telefonu używam nonstop to wieczorem mam 30% baterii.

Teraz jestem na urlopie i telefon rzadziej używany,bateria dwa-dwa i pół dnia.

Nie wiem jaki masz soft,czy brandowany czy nie.Jak masz włączone wszelkie wodotryski typu animacja,jasność na 100% to i aku będzie trzymać króciutko.

Piszesz o roocie ale u mnie nawet wywalenie przeglądarki Chrom dało efekt w długości pracy baterii i szybkości systemu.

Reasumując,nie sprzedawaj fona bo jest więcej wart niż kosztuje.Jeżeli masz JellyB. to zrób downgrade do ICS(poradnik jest na forum,łatwo pójdzie).ICS jest o wiele mniej prądożerny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

No tak, ale w l9 bateria przy zadnym minimum powinna trzymac 2 dni bez gadania. Xperia l ma mniejsza baterie ,.ten sam soft ja mam jasnosc 20% no chyba ze w.ciul nie widze to daje na 50, praktycznie wszystko powylaczane, wiec to jest bez sensu. Mniejsza bateria trzyma wiecej niz wieksza. Kazdy chwali l9, kupilem ja ze wzgledu na baterie, i musze ograniczac sie do minimum bo bateria. To jak bym kupil nowke z salonu l9 z tym softem 4.1.2, mial bym sie bawic w dowgrade i inne badziewia?..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bcyrny

Wgraj soft P76020h-EUR-XX i będzie zdecydowanie lepiej... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Senk w tym ze taki posiadam.. juz wlasnie jeden mi zalecal wgranie, wynik sie poprawil, ale dalej to nie jest bateria l9 tylko jakas nw 1700 mAh czy jak to sie tam pisze :D

Macie dam wam wykres moj, wyjatkowo wytrzymal 17 godzin przez noc , i troche ladowania.

usepasat.jpg

Tutaj nie z dzis ale tez zrobilem screen bo to naprawde rzadkosc zeby mi tyle rzymala,

yza9e7u5.jpg

Tel odlaczam od ladowarki o ok 7 rano i juz kolo 19 musze podlaczyc.. czasem mi wytrzyma do 20 . Jak do 22 wytrzyma to rzadkosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

Jak wchodzisz w oszczędzanie energii i w zakładkę "ekran" to ile pokazuje czasu włączenia? (mówię o sytuacji, kiedy wchodzisz tam w momencie podłączania do ładowarki jak ma się zaraz rozładować)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Drekke,święta,dużo zdjęć,kilkadziesiąt smsów,kilkanaście minut rozmów,wifi ze dwie godziny

post-78572-14255736939059_thumb.png

do Moderatorów mam prośbę,jeżeli żle wstawiłem zrzut to proszę o wyrozumiałość bo to pierwszy raz;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Nie rozmawiam wgl, a jak juz to radko, czesto wieczorami pod ladowarka juz. Co do ekranu, powiem wieczorem jak bd ladowac. Mowie ograniczam sie do minimum wi fi krotko sms czesto. Ale no mowie to i tak jak na l9 przystalo to jest nie porozumienie, kazdy l9 chwali za baterie, a ja mam same problemy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi