Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a może mi ktoś powiedzieć co tak mi tutaj drainuje baterie ? Telefon naładowany do 100% odłączyłem od ładowarki trochę po północy a o godzinie 11 rano podnoszę telefon i mam takie coś... Dodam, że wszystko było w porządku aż do teraz.

2013-12-30-13-05-11.jpg - Speedy Share - upload your files here

2013-12-30-13-01-28.jpg - Speedy Share - upload your files here

Co to jest to "No Data Connection" i "No or Unknown Signal" ?

Zasięg był przez całą noc.

Edytowane przez Dziadek69
    poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Kilka watkow wstecz jest opisane co moze byc nie tak, gdyz mialem identyczny problem. Sprobuj zrobic hard reset lub full wipe jak masz root'a ,.masz wylaczone 3g?

Natomiast ja, doszedlem do wniosku ze kupie nowa org baterie. Moze cos to da :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dziadek69 na poczatek, jesli wczesniej to sie nie dzialo, to zwyczajnie wylacz i wlacz telefon. Pisalem juz o tym, ze czasami sie zdarzy ze cos niesamowicie drenuje baterie a po takim restarcie wraca do normalnosci. Najmniej inwazyjna proba naprawy na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@drekke widziałem ten wątek ale chciałem się dowiedzieć za co te procesy są odpowiedzialne. 3g jest włączone. A nie chcę robić żadnych resetów czy wipe'ów bo mam zbyt dużo rzeczy wgranych.

@bartospl restart oczywiście próbowałem, te procesy siedzą nadal.

Na ten czas poradziłem sobie programem ds battery saver pro, który po każdym wygaszeniu ekranu ustawia telefon w deep sleep. Jest to tylko doraźna próba rozwiązania problemu. Może ktoś znajdzie trwałą solucję. Btw, dzięki za Wasze odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy moja bateria dziala dobrze... Naladowalem ja do 100% i odlaczylem o 21.40, a tera o 22.55 jest juz 72%. Przez caly ten czas telefon mial wlaczony ekran i wifi.. ogladalem krotkie filmy na necie, korzystalem z fejsa i siedzialem na tapatalku. Wszystko na jasnosci 30-35%.

Czy wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie,

naprawdę nikt nie wie za co odpowiedzialne są te 2 procesy: "No data connection" i "No or Unknown Signal" ?

Edytowane przez Dziadek69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

@danielox11 jakie miałeś zużycie ekranu ( ile był wł) ? Bo jeśli 1h to ok.

@Dziadek69 jak byś nie miał włączonego netu przez noc, to bym powiedział, że jakaś apk chce coś w net aktualizować. Ja nie mam takiego procesu w bbs. Jakby coś nie pozwala przejść w deep sleep. Napisz jaki masz obecnie soft, czy masz google now wył ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wifi mam wyłączone, soft 20h, google now wyłaczone, nawet mapy google odinstalowane całkiem. Ale teraz wŁączyłem dane komórkowe i te procesy spadły, nie ma ich w ogóle. Więc jest to spowodowane właśnie tym, że miałem dane komórkowe off. Tyle, że nie używam ich bo nie mam pakietu internetu... Masz jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Jakaś aplikacja chce dostępu i dlatego bateria tak szybko leci w dół. Wyjścia masz 2: wifi na noc i obserwujesz rano jak bateria, ale przywrócenie ust fabrycznych (kasuje wszystkie aplikacje, mp3, zdjęcia).

Z ciekawości poczytaj uprawnienia apk, które chcą dostępu do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gigi77

To chyba wszystko ok, bo bylo to okolo 1h 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi