Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

@gigi77 A powiedz mi jeszcze, jak najlepiej i najłatwiej sprawdzić, które aplikacje chcą dostępu do sieci? Bo przeszukiwanie każdej aplikacji trochę zajmie, poza tym i tak nie będę wiedział, która dokładnie to powoduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Ustawienia-Aplikacje-Pobrane i klikasz na aplikacje, na dole masz Pozwolenia, czyli co może dana aplikacja "robić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wiem już co się działo.

Przy włączonych danych komórkowych odpaliłem Real Racing 3 (które z niewiadomych przyczyn zaczęło straaaaasznie ciąć - wręcz niegrywalne) i zaczęło wszystko normalnie chodzić, płynnie itp... Ale po chwili wyskoczył komunikat z brakiem środków na koncie... Zjadło mi prawie 10zł bo RR3 pobrał niecale 10mb z neta... Więc prawdopodobnie to było przyczyną. Zostawię jeszcze telefon na noc z Wi-Fi on w ramach testów i jutro zobaczymy czy dalej są te procesy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adoz

Mam pytanie bo jakoś zbytnio tutaj nie mogę doczytać co to może być a mianowicie telefon mam niecały miesiąc na początku mi trzymał spokojnie dwa dni i to przy bawieniu się i graniu a teraz ? 87% baterii po 29 minutach od pełnego naładowania a:o i nic na nim nie robiłem tylko sobie leżał jest tak już od paru dni >:( a i dodam ze nic nie aktualizowałem ani nic :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drekke

Ja mam jeszcze takie pytanie, jak dlugo trzeba czekac na ulozenie sie nowej bateri? Naladowalem ja do 100% chwilke na wi fi i juz 98% procent, bateria nowa więc sie musi ułożyć, ale jak dlugo?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Okolo 5-7 ladowan i powinno byc juz oki ;)

Tapniete z i500 MSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wrzucić screena z wykresem baterii tam gdzie jest wyszczególnione co zużywa ile % baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś kalibracji baterii ? Naładuj do 100% i na ładowarce wejdź w Recovery i tam skalibrujesz baterie. Kiedyś miałem Xperie 8 i miałem taki sam problem, po kalibracji bateria działała 100% lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie od L9 mam do was pytanko bo obecnie nie ma mnie w domu i ładuje telefon ładowarką od Prestigio 2 dni normalnie ladowała do 100% dziś ładuje cały dzień ledwo 25% jest wiecie z czym problem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pimpus

Wina ladowarki, lub kabelka przy niej. Mialem ten sam problem.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi