Skocz do zawartości
Pablito1988

Zużyciem baterii w telefonie.

Rekomendowane odpowiedzi

Wow wynik robi wrażenie, to muszę przyznać... :PP a jaki miałeś czas włączenia ekranu jeszcze?

Niestety nie mogę podać dokładnie, bo nie zdążyłem zrobić screena. Bateria mi padła zaraz po zrobieniu screena z wykresem. Ale jeżeli dobrze pamiętam, to było coś pomiędzy 3-4 godziny.

No to kumpel w robocie mnie zdziwil. Tez ma L9 i pokazal i wykres jego baterii. Idzie mu juz 7 dzien i ma jeszcze z 20% ale tylko pare SMS i rozmowy, zero internetu. Ja wyciagam 2 dni ale sporo korzystac z sieci i czasami jakas gierka jak dziecko sie dorwie.

Owszem, da się tak. Jeżeli wi-fi jest wyłączone i rzadko podświetlamy ekran, to da się zrobić taki wynik. Prawidłowo działająca bateria i moduł zasilania w L9 ma działać tak, że w trybie deep-sleep 1% baterii starcza na kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

no ja zebym wieczorem nie ogladal godziny albo lepiej na ipli z telefonu to by mi starczal na 2 dni, a korzystam dosyc duzo, wifi, przesyl danych, przenosny punkt dostepowy wifi, gry, wiec jak na jeden caly dzien gdzie wieczorem jak chce sie polozyc spac jest jeszcze 30% to jestem zadowolony z tego wyniku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rezok
    Wow wynik robi wrażenie, to muszę przyznać... :PP a jaki miałeś czas włączenia ekranu jeszcze?

Pozwolę sobie tutaj przedstawić wynik jaki osiągnęła moja dziewczyna na nowym L9. Jak to zobaczyłem to byłem w szoku :) Stwierdziłem, że chyba ma telefon uszkodzony, bo to niemożliwe. A jednak.

post-180543-1425571842288_thumb.jpg

post-180543-14255718423161_thumb.jpg

post-180543-14255718423359_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

traktuje go jako zwykly 'telefon' tj. bez grania, neta, wifi itp to sie nie dziwie wiecej czasu lezal w spoczynku.

LG Optimus P760 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adis1p

Ja mam ściągnięty widżet go power master i zaraz po naładowaniu pokazuje mi, że zostaje niecałe 40h działania. Mój rekord jak na razie to bodajże 46 do 12% baterii. Ładuje za pomocą dr battery savera.

Szczerze liczyłem na trochę lepsze osiągi, bo jak słucham muzyki koło godziny, z pół grania w gry i trochę facebooka i ogólnie neta, to codziennie muszę ładować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pablito, miales roota przed odeslaniem do serwisu?? Nie czepiali sie nic??

Wydrapane z eL dziewiątki Tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iksik2

I ja zastanawiam sie nad moją baterią/telefonem. Ogólnie po zmianie romu z Playa na czysty bateria trzyma około 40% dłużej (przy średnim zasięgu w pracy, przedtem już po 10-12 godzinach wołał jeść, teraz 20h przy zbliżonym użytkowaniu). Screeny przy naprawdę mocnym oszczędzaniu słuchawki poniżej. Przy normalnym używaniu (nie gram): mail, 10-20min rozmów, kilka smsów, komunikator, net, tapatalk bateria max to od rana do wieczora. Czyli tyle co mój wysłużony Wildfire..

post-43198-1425571865924_thumb.jpg

post-43198-14255718659752_thumb.jpg

post-43198-14255718660083_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam podobnie około 2h dziennie audiobooków trochę rozmów trochę interneta zwłaszcza wi-fi i YT i tak na dwa dni spokojnie wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymkul

10 godzin i 15 procent baterii przez noc to nie za dużo? Dodam że teraz przez 5min spadło dodatkowe 2 procent. Daje screeny. Czemu mi w ogóle nie wchodzi w tryb Deep sleep.......?

Wysłane z LG L9 via Tapatalk

post-179489-14255718713787_thumb.jpg

post-179489-14255718714027_thumb.jpg

post-179489-1425571871451_thumb.jpg

post-179489-14255718714753_thumb.jpg

post-179489-14255718715088_thumb.jpg

post-179489-14255718715318_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja mam taki problem że nie doładowywuje mi baterii do końca. 92% naładowania i pokazuje ze ładuje cały czas na wyłączonym telefonie. Co jest tym zpowodowane, baterii nie formatowałem dopiero dziś pierwszy dzień i 92% naładowania,.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi