Skocz do zawartości
shaka

PowerAmp

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

link: https://market.android.com/details?id=com.maxmpz.audioplayer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYXhtcHouYXVkaW9wbGF5ZXIiXQ..

post-12052-14255702287808_thumb.jpg

Najważniejsze cechy:

- odtwarza formaty: mp3, mp4/m4a (oraz alac), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff (* część plików wma pro może wymagać wsparcia NEON)
    - 10-cio zakresowy graficzny equalizer, wbudowane presety, oraz własne
    - oddzielna regulacja Bass and Treble
    - regulacja balansu (L/P), efektu "szerokiego" stereo
    - crossfade
    - gapless
    - replay gain
    - odtwarzanie kawałków folderami, oraz playlistami
    - wsparcie dla tekstów piosenki
    - wsparcie dla plików .cue
    - wsparcie dla m3u, m3u8, pls, wpl playlist
    - animacja okładek zgodna z OpenGL
    - pobieranie brakujących okładek
    - 4 konfigurowalne widgety
    - konfigurowalny lock screen z opcją bezpośredniego odblokowania
    - wsparcie dla przycisków zestawu słuchawkowego, automatyczne odtwarzanie/zatrzymywanie po podłączeniu/odłączeniu (może być wyłączone w opcjach)
    - scrobbling
    - edycja tagów
    - themy i skórki
    - szybki skan biblioteki
    - wiele możliwości dostosowania

Darmowy jest 15-dniowy trial, żeby mieć pełną wersję trzeba kupić (około 17 zł) Poweramp Full Version Unlocker

==========

FAQ:

Q. Poweramp 2.0 "tnie dźwięk" na Android 4 (Ice Cream Sandwich)
    A. Ustawić: Large (duży) w: Ustawienia poweramp => Audio Engine => Advanced Tweaks => Audio Buffer Size

.
    Q. Brakuje moich piosenek w bibliotece.
    A. Sprawdź czy masz zaznaczone foldery z muzyką w Ustawienia => Music Folders.

Poweramp 2.0.1 ma opcje auto-szukania folderów z muzyką

Q. Zbyt wolne szukanie multimediów, lub zatrzymanie w trakcie szukania.
    A. Masz uszkodzoną kartę, przeszukaj kartę pod PC w poszukiwaniu błędów lub wymień kartę.

Q. Głośność zbyt niska, zmienia się dziwnie lub inne problemy z głośnością.
    A. Wyłącz Direct Volume Control w PowerAMP Settings => Audio Engine => Advanced Tweaks.

Ta opcja poprawia jakość dźwięku na stockowych romach, jednak czasem w zabugowancyh lub custom romach może powodować problemy.

strona www: http://powerampapp.com/
    forum: Poweramp

QR Code : market-qr.png QR Code (Unlocker) : unlocker-market-qr.png

Edytowane przez Szymon035
    Usunięto prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

zainstalowałem i muszę powiedzieć że bardzo fajny player jednak nie wiem bądź nie ma takiej opcji żeby dodać pliki z kart zewnętrznej external_sd (Galaxy S ROM JPM) a druga sprawa to dlaczego ten player odtwarza muzykę 2 razy ciszej od pozostałych ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Slavik

Świetny, mega płynny intefejs. Najpłynniejszy, a zarazem najładniejszy, chociaż nie jest efekciarski :) Cubed nie dorasta mu do pięt. Poświata okładki albumu - coś pięknego. Do tego equalizer :) coś czuje że będzie to monopolista na rynku androidowych odtwarzaczy :)

Narazie mam tylko dwa małe problemy, może ktoś wie jak dać sobie z nimi radę.

- piosenki w albumach wyświetlane w kolejności alfabetycznej, da radę to jakoś zmienić? Przesłuchiwanie albumów w takiej kolejności nie ma sensu :/

- czy da radę zrobić tak, żeby po wybraniu wykonawcy, nie wyświetlały się od razu piosenki, a jego albumy? Ewetnaulnie czy da się zrobić, żeby albumy były posortowane wg wykonawców a nie alfabetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wersja beta. z pewnoscią gdzies jest info o kontakcie z twórcami tego programu. Wiec możnaby jakies sugestie im podsyłac.

A odtwarzacz naprawde dobry i przewyższajacy funkcjami wiele innych ( w tym płatnych)

Obawiam się, że po wydaniu stabla bedzie dosc drogim odtwarzaczem - ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest naprawde fajny , duze mozliwosci i nie laguje choc mnie jednak bardziej pasuje player mp3 ten z Touchwiz3.

Pasukdnie niewyrazne sa te male literki w opisach buttonow.

Edytowane przez HarryRobinson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ohajo

Moim zdaniem w stosunku do tego standardowego z galaxy s, na tym muzyka miażdży ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uder

Już się na niego przesiadłem i jestem bardzo zadowolony. Działa płynniej od standardowego odtwarzacza na Hero i jest znacznie bardziej funkcjonalny mimo swojej prostoty, aż dziw że to dopiero wersja beta. Ciekawi mnie czemu niema go w markecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@uder

Ponieważ jest to BETA a mało, która aplikacja trafia do marketu w takim stadium rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dys yz emejzing :D Niesamowity odtwarzacz! Podkrecanie bassu - to co czasem brakuje :D To chyba bedzie moja pierwsza platna aplikacja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi