Skocz do zawartości
lukasik22223

★ ★ InFiNiTy_ROM_v7.1 ★ ★ [Android_4.1.2_XWLSN] By adesirello y Sherpa47

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy wejść na stronę danego romu,która jest zawsze podana w pierwszym poście,i tam jest wszystko aktualne.Jeśli ktoś nie zna ang. to download jest dosyć zrozumiałe.Poza tym zawsze zostaje google tłumacz.

Dzięki stary za nic! Lubisz sobie nabijać posty :P Mój angielski jest ok za to po hiszpańsku nic a nic nie łapie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem. Wgrałem v6 według instrukcji i tylko wisi mi na logu samsunga i które pojawia się i gaśnie. Wcześniej miałem stockowy JB, z kernelem speed mod. Probowałem jeszcze raz robić wipe i instalować od nowa i ciągle to samo . Czego to wina ? Czy kernel speed moda wadzi ? Czy mam go wyczyścic i zainstalować rom czy jak ? Instalowalem przez CWM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najnowszej wersji jest latarka pod przyciskiem home, działa opcja nie wygaszenia ekranu jak się na telefon patrzy? Jest ten temat niebieski do v6 co jest w pierwszym poście na screenach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fop33,

Przed wgraniem Infinity miałem zdeodexowany MS1 + Jeboo kernel, po zainstalowowaniu wersji v5 problemy z ładowaniem były uporczywe, lecz po updacie do v6 bateria jest 'letnia' (daje bardzo dużą różnicę w porównaniu z patelnią na której można było smażyć jajecznice :E ) i o wiele szybciej się ładuje :)

Edytowane przez WodzuPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest wersje 6 jest mod od czarnego tla i likwidacji przyciskow home i power?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam mały problem. Wgrałem v6 według instrukcji i tylko wisi mi na logu samsunga i które pojawia się i gaśnie.

Hej miałem tak samo, pomogło wejście recowery wipe: cache i dalvik. Po tej operacji u mnie wystartował normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fop33

damianex:

Spróbuj zrobić tak: wgraj najpierw kernel Philz, wykonaj w nim czyszczenie przed instalką nowego romu (jest gdzieś w ustawieniach zaawansowanych albo Philz setting), potem wgraj rom i zobacz czy pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, jest jakiś Siyah lub Jeboo kernel (lub coś podobnego, dobry kernel z CWM) którego można wgrać na Infinity ROMa bez obaw? Modem to MS2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fop33

krisand:

Latarki niestety nie ma, ale można dograć z innego romu. Opcja Smart Stay jest i działa.

Tematu nie widziałem w macierzystym wątku, ale możesz spróbować zrobić kopię romu w recovery i spróbować zainstalować ten temat ze starszej wersji, skoro ink effect zadziałał, to niewykluczone że temat też pójdzie.

---------- Post dołączono o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

carolef:

Jak zainstalujesz rom to masz tam Infinity kitchen i tam masz linki do modów, kerneli, tematów... w modach jest ten z czarnym tłem i likwidacją home i power.

---------- Post dołączono o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

WodzuPL:

A ten firmowy Apollo dostarczony z romem nie pasuje?

Ja testowałem speedmod oraz hirox (inna wersja speedmoda), Philz też dobrze działał, ale te dwa pierwsze są najlepsze jeśli chodzi o płynność dotyku, szybkość systemu i trzymanie baterii. Jeboo też możesz sprawdzić jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi o to że nie pasuje, ale recovery jest po hiszpańsku :D, dzięki.

EDIT: Jaką wersję hiroXa polecasz?

Edytowane przez WodzuPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi