Skocz do zawartości
lukasik22223

★ ★ InFiNiTy_ROM_v7.1 ★ ★ [Android_4.1.2_XWLSN] By adesirello y Sherpa47

Rekomendowane odpowiedzi

seba51

Latarki nie ma, czarnego marketu nie ma, j.polski oczywiscie ze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wnosi mod dodany 2 godziny temu na stronie autora z plikami do pobrania romu w folderze mods? Patrzal juz to ktos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

motyw do romu

attachment.php?attachmentid=5710&d=1360269122attachment.php?attachmentid=5711&d=1360269137attachment.php?attachmentid=5713&d=1360269165

Miałem jest bardzo oczoje... nie w moim guście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze to glupie pytanie ale czy oplaca sie lub czy w ogole mozna wgrywac na ROM jakis kernel?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Działa wam w tym romie latarka? U mnie wyskakiwał błąd.

Druga rzecz gdy w Titanium Backup daję aby przywrócił Android ID telefon wpada w bootloop.

Trzy razy flashowalem zgodnie z instrukcją i trzy razy bootloop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście wróciłem z niego z powrotem na AndyX 17.1.

Nie pasowało mi kilka rzeczy, zaczynając od samego wyglądu standardowego (w ICS ikonki w menu ustawień np. miały jednakowe kolory, a przy odblokowywaniu nie raziły w oczy te zwykłe ikony), który przypomina epokę Gingerbread'a. Przejadło mi się to strasznie. No chyba, że AndyX używał w swoim ROMie jakiegoś innego stylu, to zwracam honor. Nie zagłębiam się w takie szczegóły.

Druga sprawa to wiele rzeczy wymaga jeszcze odpowiednich modów, itd. Np górna rozsuwana belka z dużymi ikonami. Na AndyX miała małe ikony i można było tam zmieścić dużo więcej, no i wyglądało to dużo lepiej.

Pomijam też brak tak podstawowych widgetów jak przezroczysta pogoda czy widget menedżera uruchomionych aplikacji. Wiem, że można je wgrać osobno, ale nie o to chodzi.

W dodatku miałem taki problem i nie wiem z czego wynikał. Mianowicie, nie widział mi karty SIM. Dopiero po dłuższym wyłączeniu złapał, ale wystarczyło zrestartować telefon i to samo się działo.

Non-stop miałem też błąd z gappsów, a sklepik się sam wyłączał. Wgrywalem jak należy, przez CWM + 4x wipe. Zresztą nie robię tego pierwszy raz. Może wymagał reflasha, nie wiem. Zrobił złe pierwsze wrażenie :)

Na plus na pewno można zaliczyć płynność. Tutaj jest świetnie. Menu śmiga jak należy żadnych minimalnych przycięć, itd. W grach różnicy nie widziałem. Zużycie baterii mniej więcej podobne, ale AndyX chyba ma mniejszy pobór, ale takie porównanie wymaga dużej ilości czasu na obu ROMach, więc nie będę się bawił w zestawienia.

Poczekam aż go bardziej dopracują, bo nie widzę sensu teraz w dogrywaniu kilkunastu rzeczy, aby wyglądał jak oryginalny AndyX. Nie wchodzę w jakieś szczegóły, które są znane chyba tylko totalnym zapaleńcom. Oczywiście nie twierdzę, że ROM jest zły. Po prostu nie trafił w moje gusta i poczekam aż go bardziej dopracują. W końcu to dopiero wersja 2.0 na wycieku.

PS.

Przepraszam jak coś jest niezrozumiałe, ale telefon + 2 w nocy robią swoje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kuba319

Tak można

@Patricko

Te problemy które wymieniłeś wyżej wynikły z tego że BYŁeŚ na AndyX room a nie zastosowałeś się do instrukcji instalacji!

Czyli nie wykonałeś formatu karty SD!

Pisze jak byk że z innych romów format obowiązkowy.

To nie jest andyX tu jego autor współpracuje z kimś i powstał Infinity.

Brakuje paru rzeczy hmmm. Myślę że to kwestia gustu każdego. dodałem kilka modyfikacji do Tematu które załatwiają problem.

Wersja 2.0 jest na oficjalnym romie

@kshell

Wgraj room od nowa ja nie mam takich problemów titanum działa. Jaki miałeś poprzedni room ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolex

HM ....romik nie powiem fajny śmiga szybko lajków nie zauważyłem ale:

- brakuje mi zuumowania przy krawędzi ekranu w przeglądarce stokowej ( jednak)

-i nie mogę dodać dowolnej aplikacji do multiwidnow ....? jak to jest ? <<<wystarczy restart >>

Edytowane przez rolex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Instalowałem 3 razy i za każdym razem to samo. Przechodziłem z Atypicala(i na niego wróciłem). Teraz tak myślę że mógłbym jeszcze zmienić kernel ale nie chce mi się od nowa wszystkiego ustawiać :-) Romik zapowiada się fajnie i jeszcze kiedyś go sobie sprawdzę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi