Skocz do zawartości
lukasik22223

★ ★ InFiNiTy_ROM_v7.1 ★ ★ [Android_4.1.2_XWLSN] By adesirello y Sherpa47

Rekomendowane odpowiedzi

Można zacząć od v3.0, aczkolwiek gdy zainstalujemy tą nowość na v2.0 to wykona się update / zachowamy wszelkie dane i ustawienia/. Nie udało mi się zainstalować dodatku InfinityBlueRemix, a instalacja przezroczystej pogodynki usuwa górny pasek powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy v3.0 nie mogę zassać kontaktów ;( wiesz jak to zrobić bo nie chce mi się połączyć z Kiesem a tam zarchiwizowałem kontakty ;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam od wczoraj tą v3, i mam problemik jeden,mianowicie w pasku u góry, notificacion bar, czy jakoś tak,wiecie o co biega. Nazwy są po hiszpańsku,czy włosku, typu datos-data,linterna-latarka,brillo-jasność,samolotowy to modo avion itd. :confused:

To mocno nie przeszkadza ale lepiej jak by było pp naszemu,jest jakiś sposób? Wipy wszystkie itp.zrobione,przechodziłem z v2, tam było ok.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również tak mam, widać nie cały interface został przetłumaczony. Instalowałem kilka razy / z wipe również / i za każdym razem rozwijana górna belka wyświetla się w ojczystym języku autora czyt. hiszpańskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skad wziac,albo jak wyciagnac z romu apke awesome beats?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablot

U mnie nie ma gornej belki. Ustawienia wywalaja sie przy wejsciu w opcje dzwieku. Instalacja systemu po wipe data,cache,dalvik. Nie widze ustawien dotyczacych belki. Wracam do AndyRom, albo znajde cos lepszego, opartego o JB

edit:

dodam jeszcze ze telefon laduje sie przez usb, ale komputer go nie widzi(usb debugging i usb mass storage)

Edytowane przez Pablot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś mi pomoże zainstalować motyw blue modyfikacje Postępuje tak jak tu napisane Instalacja:

1.reboot revower

2.Mount/stroge

3.unmout sd

4.Instal zip

5.mount sd tylko po wgraniu motywu jakoś nie widzę opcji 5 może ktoś by pomógł w instalacji z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up jeśli zainstalujesz to potem musisz zamontować kartę to jest tam gdzie unmount XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System wgrany ale kartę SD zamontować w unmount XD. IE mam takiej opcji no ewentualnie gdzie ta opcja jest szkoda ze nikt nie zrobił już na gotowi tego romiku ja czekam od was na instrukcje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich członków tego forum, jestem Sherpa47 desarroyador ten rom, tutaj masz ten mod z 24 przełączników, dodał 2G/3G z domyślnym językiem angielskim

https://dl.dropbox.com/u/92906182/Toggle2G_V3.zip

Pozdrawiam

PS przepraszam mój polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi