Skocz do zawartości
lukasik22223

★ ★ InFiNiTy_ROM_v7.1 ★ ★ [Android_4.1.2_XWLSN] By adesirello y Sherpa47

Rekomendowane odpowiedzi

zikiub

@up niezły jest snowstorm, też transparentny tylko bez j.polskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

również zainstalowałem 4.0 wszystko ładnie, wydobyłem coś więcej z fatalików ;)

ale te 2 guziki na belce mnie strasznie demotywują..

jakieś pomysły aby je usunąć?

aktualnie kminię nad zamienieniem tych ikonek w SystemUI.apk na jednopikselowy pasek

ale marny efekt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie dałem spokój. Wróciłem na AndyX 17.1. Za każdym razem staram się przekonać do Jelly Beana, ale jest tragiczny w moim prywatnym odczuciu. Może temu, że dopiero raczkuje. ICS też od razu idealny nie był. Jeszcze tak z kilka wersji tego Infinity i może coś z tego będzie. Na razie ewidentnie testują różne rozwiązania i nie ma się co dziwić. Poczekam spokojnie na coś solidniejszego.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jak właśnie z andyxa przesiadłem się na JB to się w nim zakochałem...

mimo, że te "customy" miejscami przypominają stocka to i tak całkiem dobrze to wygląda, a przede wszystkim jest szybkie...

no i stock 4.1.2 nie wygląda już tak tragicznie jak ten 4.0.4 i niżej.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja już wgrałem v4 wyłączanie na belce bardzo pomocne, a poza tym szybki stabilny można mu zaufać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorrki ale mam problem nie widzi mi karty zewnetrznej-macie jakis pomysł?

i zapytam tez czy warto zainstalowac kernel jeboo 2.1? Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@scotti33 proponuje sprawdzić z poziomu CWM czy tam jest rozpoznawalna karta SD. W menu "advanced" jest opcja "mount/unmount sd card".

Użytkuje ten ROM od wersji v2. Jak już było wielokrotnie pisane na tym forum - kernel musi się dopasować do systemu. To musi potrwać kilka dni i wtedy konkretnie można określić jego wady/zalety. Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze sprawuje się kernel SpeedMod. Aktualnie w v4 nie instalowałem innego kernela, pozostałem przy tym zawartym w ROM-ie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest stabilny i działa bez żadnych lagów. Bateria nie znika w jakimś zastraszającym tempie. Do plusów mogę dodać szybkie łapanie fix'a przez moduł gps. Ogólnie ... do pojawienia się nowej wersji .... może być !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się coś zmienić z tą belką na górze,bo jak obróce ekran to jest wypalona na jasniejszych tłach. Zmiana na szarą na przykład? Czy tylko instalacja stockowego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nic nie zmieniał w tym romie, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, ja już się przyzwyczaiłem. Jedynie nad czym kminie to jaki kernel naj lepszy dla wytrzymałości baterii ? Mam philzz 4.53 i trzyma mi przy normalnym użytkowaniu , rozmowy, smsy, przeglądarka i Facebook od 24-28 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem tylko w romie neat i próbuje różne kernele teraz mam jeboo ale dalej to samo z bateria. czy ten Rom jest lepszy od neat? i czy warto się przesiąść...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi