Skocz do zawartości
novy66

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

po tygodniu zrobił się mały odprysk

Zacytuję sam siebie ;) Mój poprzedni telefon (SGS+) po roku miał tylko 1 mikro ryskę a tu taka niemiła niespodzianka :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mz1990

Gorilla Glass to głównie marketing. Świadczy o tym zdziwienie osób, które widzą po jakimś czasie rysy na wyświetlaczu, a przecież GG nie powinno się rysować

A co do folii to mam brando i polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

Ja nie mam foli... telefon po 5 miesiącach ma sporo małych rysek i jedną głęboką widoczną gołym okiem o długości ok 3-4mm... tak więc niby gorilla jest, ale i tak trzeba się przyzwyczaić do rys, bo dopuki nie zrobią diamentowych szkiełek, to rysy będą się pojawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po Motoroli Milestone "jeździłem" kluczami i nie powstała ani jedna ryska (nie licząc tych na metalowej części dookoła ekranu :D ) i tego samego oczekiwałem od One S ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b
    Po Motoroli Milestone "jeździłem" kluczami i nie powstała ani jedna ryska (nie licząc tych na metalowej części dookoła ekranu :D ) i tego samego oczekiwałem od One S ;)

Kluczami to i One S-ce nic nie zrobisz... Ale odrobina piasku potrafi go zalatwic dosc intensywnie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś zakupilem one s s4 ze zwykłą folią dotyk jest elegancki nie wiem jak bez folii. Jedyny minus to zostawajace ślady po palcach oraz tragiczne spasowanie z wyświetlaczem.

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aravus

Jest też folia firmy ZAGG. Szwagier ma na SGS2 już sporo czasu (chyba już drugi rok). Generalnie jest na prawdę pancerna i robi wrażenie, jak by miała ochronić wyświetlacz nawet po upadku. Mankament - dość rzucająca się w oczy. Przy okazji jest droga (ok. 70 zł), są opinie, że ludzie wolą kupić kilka folii za 10 zł niż jedną za 70 zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Kupiłem folie 3MK Shield i muszę przyznać, że jest bardzo dobrej jakości. Ciężko się trochę zakłada bo przez to że jest idealnie dopasowana jest mały margines błędu. Po założeniu praktycznie jej nie widać. W zestawie są dwie folie. Za całość dałem 12 zł. Sugerowałem się testem z sieci na ##### i wygląda na to że pisali prawdę. Znowu mogę nosić telefon razem z kluczami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    viator

Ja mam telefon rok czasu i ekran mam nieporysowany.

Nie uzywam zadnego futeralu, wystarczy w kieszeni z telefonem nosic tylko telefon i juz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czesc, zamierzam kupić 3mk shield, mam pytanie do posiadaczy, mianowicie - czemu na allegro jest taka rozbieżność ceny?

f.e

FOLIA 3MK SHIELD HTC ONE S MONTAŻ! WAW (3455111884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

HTC ONE S 3mk Solid jak Shield (3427859266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pierwsza dwa razy tansza, moze jakas podróba, albo to jest jakis starszy model np. poliwęglan, tylko oczywiscie nie ma o tym mowy na aukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi