Skocz do zawartości
rzaba

Baterie

Rekomendowane odpowiedzi

SPAZ

jaka bestia, 4400 zapowiada się ciekawie, ponad dwa razy tyle ile jest dostępne na oryginalnej baterii, ciekawe czy naprawdę ma te 4400.

##### a nie starcza Ci oryginalna od rana do wieczora :)?

Jaki koszt z przesyłką za coś takiego?

Szkoda, że wymaga roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaka bestia, 4400 zapowiada się ciekawie, ponad dwa razy tyle ile jest dostępne na oryginalnej baterii

Ale co w tym dziwnego? 2x większe wymiary = 2x większa pojemność.

Ktoś mi wytłumaczy co lepszego jest w takim oszpecaniu telefonu, zamiast po prostu nosić w kieszeni/portfelu/gdziekolwiek zapasową, naładowaną baterię?

__

Używał ktoś takich zamienników i może się wypowiedzieć na temat ich jakości? Potrzebowałbym czegoś awaryjnego trzymającego przynajmniej 80% tego co oryginalna, ale nie wiem czy te odpowiedniki są aż tak wydajne?

Bateria ANDIDA LG Optimus L9 / 4X HD P880 2200mAh (3089350418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafet
    Ale co w tym dziwnego? 2x większe wymiary = 2x większa pojemność.

Ktoś mi wytłumaczy co lepszego jest w takim oszpecaniu telefonu, zamiast po prostu nosić w kieszeni/portfelu/gdziekolwiek zapasową, naładowaną baterię?

__

Używał ktoś takich zamienników i może się wypowiedzieć na temat ich jakości? Potrzebowałbym czegoś awaryjnego trzymającego przynajmniej 80% tego co oryginalna, ale nie wiem czy te odpowiedniki są aż tak wydajne?

Bateria ANDIDA LG Optimus L9 / 4X HD P880 2200mAh (3089350418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupiłem coś takiego 2X Battery +U+Charger for LG Optimus 4X HD P880 LTE 2 L9 P760 P769 F160 L BL-53Q | eBay

Dają radę, spokojnie 80% oryginału.

---------- Post dołączono o 05:49 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

jaka bestia, 4400 zapowiada się ciekawie, ponad dwa razy tyle ile jest dostępne na oryginalnej baterii, ciekawe czy naprawdę ma te 4400.

##### a nie starcza Ci oryginalna od rana do wieczora :)?

Jaki koszt z przesyłką za coś takiego?

Szkoda, że wymaga roota.

Jak znam życie przesyłka za free :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    balina
    Dziś na eBayu zamówiłem sobie ową beteryjkę ;)

[...]

Jak tylko otrzymam, zrobię test i podzielę się infem :)

To jak? Masz już ją? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Venire
    Kupiłem coś takiego 2X Battery +U+Charger for LG Optimus 4X HD P880 LTE 2 L9 P760 P769 F160 L BL-53Q | eBay

Dają radę, spokojnie 80% oryginału.

Moje pytanie, czy można dostać zestaw 2x baterie + ładowarka do nich, gdzie można włożyć je obie ? Coś takiego jeszcze nie sprawiło by mi problemu. Ładowanie oryginalnej w telefonie + dwóch jednocześnie w jednej ładowarce było by ok. Zmieniane baterii w ładowarce, która ładuje jedną, na raz, już nie bardzo. Widziałem także zestawy 2x bateria 2x ładowarka ale to już mi się nie podoba, musiał bym rozsiać je po domu bo w sumie 3 gniazdka bym potrzebował(+ sam telefon). I jeszcze jedno pytanie. Czy te baterie ładuje się na "oko" czy jest jakaś lampka, która wskazuje kiedy się naładuje?

Edytowane przez Venire
    błąd cytowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś już użytkuje ową baterię LG P880 / BL-53QH 4100mAh 15.1Wh Li-Ion 3.7V ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hecto

To zamiast tak dziadować i kombinować to nie lepiej kupić przenośnego palucha Nokia DC-16? Jak osiągnie pełną pojemność starcza żeby naładować do pełna i jeszcze troszkę zostaje, a kosztuje 35zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są różne gusta, wolę grubszy telefon nosić niż dodatkową baterię z kablami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi