Skocz do zawartości
antwone

Słuchawki HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 3 pytania i prosiłbym o jakieś wskazówki co z tym da się zrobić gdyż telefon mam od niedawna i poza tymi rzeczami telefon jest raczej przyjazny w obsłudze:

1. Przy standardowych słuchawkach do htc desire z boxa nie działa pilot tzn. przewijanie odbieranie przychodzacych. Czy te słuchawki wymagają jakiejś dodatkowej app (jeśli tak to jakie). Ogólnie muzę słychać, ale nie można obsługiwać.

2. W słuchawkach na wtyku są 3 paski normalnie słuchawki mają 2. czy ten 3 odpowiada za sterowanie pilotem. Jeśli nie da się uruchomić pilota ze standardowych słuchawek to będzie trzeba wymienić na inne. Może ktoś poradzi jakie przewodowe z pilotem(głośność, przewijanie utworów) będą grały z Desire.

3.Trochę z innej bajki pytanie. Czy w klawiaturze ekranowej jest możliwość Caps locka aby jechać tylko drukowanymi literami. Czy moze znów potrzeba jakąś app.

Dzięki za jakiekolwiek info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warnec

Podam Ci tylko odpowiedź na 3. pytanie ;) Jak na klawiaturze naciśniesz strzałkę do góry (Shift) chyba 3 razy z rzędu, to pod ikoną strzałki na przycisku pojawia się pozioma kreska. To oznacza włączenie Caps Locka. To działa we wszystkich telefonach HTC, tak było i na moim Touch HD i teraz w Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki.

Pozostają pierwsze 2 pytania. Może ktoś da wskazówkę co z tymi fantami zrobić. Czy boxowe słuchawki są felerne i czy mam się rozglądać za zamiennikiem (np czy te od noki HS-83 douszne byłyby kompatybilne), bo szczerze mówiąc oryginalne są do bani. Słychać w nich pół na pół muzykę i szumy z otoczenia, nie wspominając, że do uszu pasują jak pięść do oka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmin
    Witam.

1. Przy standardowych słuchawkach do htc desire z boxa nie działa pilot tzn. przewijanie odbieranie przychodzacych. Czy te słuchawki wymagają jakiejś dodatkowej app (jeśli tak to jakie). Ogólnie muzę słychać, ale nie można obsługiwać.

Do tej pory nawet nie używałem oryginalnych słuchawek, więc przy okazji sprawdziłem.

Pilot odbiera / kończy połączenia.

Pilot nie działa ze standardowym odtwarzaczem.

Natomiast współpracuje z odtwarzaczem http://forum.android.com.pl/f34/power-amp-30868/. Obsługuje play/pauzę i zmianę utworu. Nie działa przewijanie po dłuższym przytrzymaniu << / >>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi