Skocz do zawartości
Isioslaw

Moja Xperia tipo została uceglona podczas powrotu na stock rom

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć że to właśnie SUS mi go uceglił (oczywiście przy mojej nieuwadze). Wyskoczył mi błąd, że na telefonie zaszły zmiany, które nie pozwalają na aktualizacje tego urządzenia. Zablokowałem bootloader, ale PC Companion, ani SUS, nie chcą dokonać aktualizacji, gdyż "na tym urządzeniu jest zainstalowane najnowsze oprogramowanie". System z którego wracałem na ICS, to CM10 JB 4.1.2 . Przez flashtoola sflashowałem kernela do stock-a, i system także... i jedyne co udało się zrobić, to dostać do CWM, lecz nie ma mowy o instalacji, gdyż nie widzi on karty pamięci, a tylko tam mógłbym jakąś instalkę zrobić. Przy próbie uruchomienia mam trzy mrygnięcia czerwoną diodą. Jeśli mi się czasami poszczęści to mam zieloną, wzdrygnięcie... i nic, cykl się powtarza co 4s. HELP !!!

Edytowane przez Isioslaw
    Uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Uceglona Xperia tipo[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli odblokowałeś Bootloader Sus ani PCC go nie ruszy.

Sflashowałeś system i kernel. hmm

Wyjmij kartę sim i kartę pamięci. Wgraj jeszcze raz softa upewnij się, że masz zaznaczony full wipe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak odblokowywałem bootloader, lecz zapomniałem go zablokować przed urzyciem SUS-a, i to ucegliło telefon, gdyż nie chciał ruszyć na CM. Po tej operacji co mi dałeś szaszlyk... full wipe ok, ale dalej. Kernela wgrałem stocka, i ok, pojawia się napis SONY, ale nie ładuje systemu (bo go nie ma :P ). Po wgraniu systemu, cuż... jestem na samym początku.

Nagle zadziałał :D We Flashtool-u podłączyłem w fastboot, i urzyłem opcji reboot into system i... boom :)

Do zamknięcia :P

Edytowane przez Isioslaw
    Nagła zmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi