Skocz do zawartości
Mateunio

LG L9 - problem z konfiguracją Internetu w Heyah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Czy jest tu jakiś posiadacz LG L9 w Heyah i ma aktywny internet w tej sieci ? Zamówiłem u nich pakiet 100 mb na miesiąc, zapłaciłem ale internetu nie ma.... :/ na ich stronie w ogole nie ma konfiguracji pod L9. Mógłby ktoś podać dokładną konfiguracje łącza tak żeby działała ? bardzo pilne, prosiłbym o szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obydwa linki już zdążyłem przejrzeć przed zadaniem tego pytania. Nie przyniosło to rezultatu, po zrobieniu wszystkiego krok po kroku co tam jest internetu dalej nie ma . Nawet z heyah wyslali mi mailem na prośbę konfiguracje, zastosowałem się do niej i dalej nic. Ktoś jeszcze może mi jakos pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

spróbuj wpisać :

nazwa internet

APN internet

mcc 260

mnc 02

typ uwierz.. brak

typ APN deflaut

no i oczywiście włącz i wył tel,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety ale dalej nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialem podobnie przy zakupie L9 dostalem za darmo miesieczny internet ale zrezygnowalem z niego bo nie dizalal, a mam w ustawieniach zkinfogurowany automatycznie mi zkonfigurowal play, tak samo z sms mms mam na 3 miesiace tez w ustawieniach jest, a nie dziala, play oczywiscie dziwne ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zamierzam sie wybrać z tym do T-Mobile. Myślicie że zaradzą na to coś ? no bo w końcu Heyah pod nimi jest.

---------- Post dołączono o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Internet działa ! problem był tak błachy że aż wstyd się przyznawac... :) nie miałem włączonej transmisji danych... :) no ale cóż, laik ze mnie jeszcze w tym telefonie :) Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    zamierzam sie wybrać z tym do T-Mobile. Myślicie że zaradzą na to coś ? no bo w końcu Heyah pod nimi jest.

Heyah jest pod T-Mobile ale raczej nic w salonie nie zrobisz od tego Heyah ma swoje punkty/serwisy typu mix itp, zazwyczaj jest to w jakis punktach RTV.

Hm mysle ze na l9 korzystalem bez problemowo z internetu wlasnie w Heyah i z tego co pamietam to nie bylo z tym wiekszych problemow, nie jestem juz w Heyah wiec nie sprawde mam startowke ale nie mam nic na koncie, po prostu nie mozesz zresytowac apnow domyslnie i wlaczyc transmisje danych ? :) Zaloguj sie na str heyah i spr czy w ogole masz wl transmisje danych, albo pisz do Boku bo dzwonic nie polecam 1 PLN/MIN :)

LG Optimus P760 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi