Skocz do zawartości
daqwid2727

bateria 3500mAh - polecam

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem tu na forum opinie o tych większych bateriach i wszyscy mówili ze są do niczego i w ogóle nie ma sensu tracić kasy... Ja jednak postanowiłem zaryzykować i kopiłem taką powiększoną baterię, jakiegoś chińskiego producenta, i z ręka na sercu mogę powiedzieć ze za 100zł się opłacało. Bateria trzyma mi teraz około dwóch dni choć mam CPU na 1200mhz performance + 3G ciągle włączone. Niestety telefon zrobił się trochę grubszy bo do baterii dostajemy wielką klapkę tylną, w dodatku tylko koloru czarnego, tak więc jeśli ktoś ma białego nexusa tak jak ja wygląda to trochę kiczowato. Na szczęście nie trzymam tak często telefonu "na plecach" więc mi to nie przeszkadza :) W zamian za gruby telefon z brzydkim tyłem dostajemy wielką baterię, kickstand (taka nóżka aby można było postawić telefon na biurku np) i świadomość że jeśli naładujemy przez noc baterię to w dzień nas na pewno nie zawiedzie choćbyśmy mieli grać w gry 3D cały dzień.

Na allegro wystarczy wpisać w dziale baterii "galaxy nexus" i poszukać baterii z dodawaną klapką i pojemnością 3500mAh.

Jeszcze raz polecam taki zakup i pozdrawiam :)

Edytowane przez daqwid2727
    moderator zauważył kilka małych liter na początku zdania :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubson
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/warnt]
    Używaj znaków interpunkcyjnych, dużych i mały liter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zdjęciu na allegro wygląda strasznie. Może jakieś zdjęcia zrobisz? ;) Ta bateria obsługuje NFC?

Ja chyba wybiorę jednak rozwiązanie normalne 2 baterię + dock z możliwością ładowania baterii zachowując wygląd telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie ma NFC wbudowanego, zapomniałem o tym, ale chyba jeśli się odklei tą naklejkę NFC od oryginalnej klapki i naklei na tą powiększoną to będzie działało (nie próbowałem bo mi NFC się nie przydaje).

PS: da się przyzwyczaić do tego wyglądu, ja się przyzwyczaiłem choć jestem pedantycznym estetą i mi na początku to przeszkadzało :P

Edytowane przez daqwid2727
    PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajgorr

Ponawiam prośbę o fotografię telefonu założoną baterią - dałoby się zrobić?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi