Skocz do zawartości
Bo-s

Ile jeszcze reklam tego konkursu Motoroli?

Rekomendowane odpowiedzi

Bo-s

Może wystarczy już tych reklam Motoroli? Ogłoszenie na forum - OK, zbiorowy mail z błędami - trochę dziwne ale można wytrzymać, reklama pod pierwszym postem z błędem (Milonstone?) - lekka przesada ale wyskakujący popup przy każdym odświeżeniu strony oznacza że albo forum prowadzą osoby niepoważne/dzieciaki albo chcecie na siłę odstraszyć użytkowników. Może pomyślcie dwa razy przed wprowadzeniem następnych pomysłów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Nie będzie następnych pomysłów. Po prostu dzisiaj jest przed ostatni dzień konkursu. Jutro kończy się o 14 i wszystkie śmiecie znikają.

Na maile nie ma co narzekać, bo dostaliście przez ostatnie 360 dni ich aż 2 (oba tematyczne). Inna fora spamują co tydzień.

A reklamy to też są dla Was, bo nabijają punkty na konto forumowe w konkursie. Dzięki czemu za tydzień ktoś z Was dostanie Milestone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Ja dziękuję za takie reklamy jak na screenie:

schowek02f.png

Z tym, że teraz mam już jakieś 15 popup-ów czym skutecznie zniechęciliście mnie do wzięcia udziału w konkursie. Szkoda, że zamiast wchodzić mi w tyłek z tym konkursem na wszelakie sposoby nie poświęcicie tego czasu na zajęcie się jakimś modem do wysyłania informacji o usuwanych postach.

Po prostu dzisiaj jest przed ostatni dzień konkursu.

I nie daj Boże następnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Pytałem jak się robi pop-upa co wyskakuje tylko raz to nikt nie chciał powiedzieć. Teraz macie ... :pokerface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Magiczne słowo: cookie. Wystarczy wpisać w Google frazę cookie popup albo nawet popup once aby otrzymać jako pierwszy wynik taki link:

The JavaScript Source: Cookies : Only Popup Once gdzie znajduje się gotowy kod. Ale lepiej odwalić fuszerkę niż poświecić 5 sekund na poszukanie.

Na szczęście mogę wywalić android.com.pl z wyjątków popup-blockera w Firefoxie. Co prawda pozbawia mnie to powiadomień o nowym PW no ale czymże jest to małe nieudogodnienie w stosunku do takiej reklamy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Już wgrany. Popup jest 1 dla jednego cooke. Możesz sobie odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Mi tam się ani razu popup nie pojawił.

Ale co do maili to mam niewyobrażalnie ogromną prośbę. Jeśli można to tytułujcie maile jakoś porządnie, aby było wiadomo o co chodzi. Bo jak dostaję mail z adresu no-replay (at) coś tam a w tytule jeszcze tekst w stylu "mam bardzo dobrą wiadomość" po czym jakaś wirtualna Ola mi nawija o konkursie to mi się aż scyzoryk w kieszeni otwiera na wspomnienie reklam viagry i roleksów z czasów słabo zabezpieczonych skrzynek na wp, onecie czy innym tenbicie. Konkretny temat nakreślający o co chodzi w wiadomości to moim zdaniem bardziej właściwa droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Wszystko wyłączone, włącznie z popupami. Zobaczcie czy już nie wyskakują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuna

Na głównej dalej wyskakują...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

OK. Wcześniej dałem // przed skryptem. Teraz go definitywnie usunąłem. Jak coś jeszcze nie gra to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi