Skocz do zawartości
dawidggg

Wgrywanie przez CWM stock V10A/E/H oraz V20B/C/D/E/H ROOTED

Rekomendowane odpowiedzi

suszpl

ja tak zrobiłem i mam v10h z rootem, z wszystkimi aplikacjami, ustawieniami, smsami, wyglądem i wszystkim jak wczesniej :) zrob pelny backup w razie jak bys chcial/musiał wrocic do v10a/b (nie wiem jaki masz), a jak nie to mozesz samo data zaimportowac do v10h z backupu jak juz zainstalujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

suszpl - dzięki - zrobiłem wczoraj - wg porad - backup 10A całego - restore 10H z XDA - advanced restore - data z mojego 10A. Wszystko hula. No może pare aplikacji się wyłożyło ale to te modowana (np blackout gmail). I w końcu mogę się cieszyć rootem na 10H w brandowanej sztuce od T-Mobile!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suszpl

kilka aplikacji fakt, ale i tak powiedzmy 2-3 aplikacje stracic a wsszystkie to inna sprawa :P akurat u mnie to były takie ktore raz kiedys uzylem i tak je odinstalowalem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sposób dla osób które nie mogą zainstalować nowego Romu przez OTA a chcą mieć ROOTA

-musimy posiadać ROOTA i

zainstalowane L9RecoveryInstaller

ja czegos chyba nie rozumiem,jezeli chce miec roota na v10h i to jest jedyny sposob to jak zainstalowac L9 recovery ktory to potrzebuje roota ? nie moge tego backup'u zarzucic zwykłym recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykłym recovery .. :?

To jest backup zrobiony w CWM, więc logiczne, że potrzebujesz CWM aby go przywrócić :o

Tu chodzi o to, abyś wgrał rootowalny rom (V10A / V10B), zrootował go, wgrał CWM recovery, przywrócił backup zrootowanego V10H.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde jak dla mnie za duzo roboty z wgrywaniem tych romow, ile root w servisie moze kosztowac ? albo dajcie jakis tutorial jak dla debila :E a druga sprawa to co za roznica czy mam 10a czy 10h prosze o wyjasnienie ,chcialbym zrobic roota tylko ze wzgledu na 1 apk .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suszpl

w serwisie nie robią roota O.O a taka różnica ze po prostu na v10h nie zrobisz roota i tyle, robisz na v10a/b i przez cwm wgrywasz v10h i masz roota na v10h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ok ale jak mam teraz v10h to nie moge poprostu wgrac v10a i jego zrootowac i zostawic ? czym te wersje sie od siebie roznia ,sorry ale jestem laikiem jak narazie :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że możesz zostawić V10A :)

Do V10H zapewne było wiele poprawek, chociaż sam nic nie odczuwam :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktora wersja bedzie ze tak powiem stabilniejsza , nie chce czegos przekombinowac a potem sie wkurzac i szukac rozwiazania problemu,mateo1111 ty masz V10H zrootowales go tym backupem ? jak to dziala nic sie nie dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi