Skocz do zawartości
dawidggg

Wgrywanie przez CWM stock V10A/E/H oraz V20B/C/D/E/H ROOTED

Rekomendowane odpowiedzi

twny
a restartowales telefon przez aplikacje cwm?

tak restartowałem w ten sposób i normalnie i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moze ktos zrobic kopie dla CWM wersji softu 10i ta z hiszpanii z rootem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
twny
a restartowales telefon przez aplikacje cwm?

już wszystko w porządku, udało mi się uruchomić cwm przez ponowne postawienie systemu w kdz, potem poszło już szybko.

mam jednak inny problem - otóż byłem w podróży i miałem okazje przetestować gps na tej wersji.

niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat jakości gps. po początkowym złapaniu fixa (5min-wcześniej kilkanaście sekund) już go nie złapałem. oczywiście mam programik gps status ale nic nie dał. korzystałem z map google i nawigacji.wcześniej tzn na innej wersji romu nie miałem tego problemu. czy ktoś już miał taki problem????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

v20b + root

Tą metodą możemy mieć również soft JB v20b + root bez konieczności odblokowywania bootloadera,

-musimy posiadać ROOTA i - http://forum.android.com.pl/f764/root-lg-optimus-l9-metoda-1-a-234718/

-musisz mieć zainstalowane L9RecoveryInstaller - http://forum.android.com.pl/f764/lg-optimus-l9-recovery-ics-4-0-4-a-255414/

Ściągamy paczkę Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

I dalej postępujemy zgodnie z tym co jest napisane w pierwszym poście

Pozdr

Edytowane przez Seavolv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suszpl

czyli prostrza metoda na roota w v20b :P a dodatkowo bez utratu danych :P szkoda ze nie zrobilem backupu jak instalowalem v20b bo bym mial jak wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dix241

Fajnie że dajecie taki backup :),bardzo mi to ułatwi jak przyjdzie L9 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to jest twoj beckup. A co stoi naprzeszkodzie po przywroceniu tego beckupu zrobic factory reset i miec czyste v20b?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie mój backup tylko z xda Collection of CWM BACKUPS for all Rooted L9 Variants [Finally JELLY BEAN] WOW - xda-developers

Ja mam zainstalowany ten backup i jak na razie wszytko działa jak należy a Factory Reset nie usuwa roota :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lupus82

Po wgraniu tego backupu nie robiłem factory reset, bo to jest czyściutki soft. Po zainstalowaniu uruchamia sie telefon czyściutki gdzie pojawiają się opcje z wyborem jezyka, itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi