Skocz do zawartości
dawidggg

Wgrywanie przez CWM stock V10A/E/H oraz V20B/C/D/E/H ROOTED

Rekomendowane odpowiedzi

dix241

Ja jak wgram tak to zrobię przywrócenie ustawień fabrycznych,co mi szkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko przed wgraniem w recovery zapodałem wipe data/cache i puściłem backup, teoretycznie dla pewności można zrobić factory reset po wgraniu ale chyba nie jest to konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja walczyłem troche z instalacja JB ciągle miałem problem z zawieszającym sie programem LG PC Suite na SW. ale poczytałem i jakos dałem rade. Robiłem jak w instrukcji lecz root wcieło . moze jutro znów od nowa bede stawiał 10 by zrotowac i dalej do 20 zobaczymy co beddzie. a teraz zauwazyłem ze w grze real racing 3 sa przekłamania kolorów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgralem tym sposobem v20b i mam odczucie ze pracuje mniej plynnie od v10c i bateria szybko "ucieka" a jak jest z tym u was ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dix241

Spróbuj może przywrócić ustawienia fabryczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suszpl
No ja walczyłem troche z instalacja JB ciągle miałem problem z zawieszającym sie programem LG PC Suite na SW. ale poczytałem i jakos dałem rade. Robiłem jak w instrukcji lecz root wcieło . moze jutro znów od nowa bede stawiał 10 by zrotowac i dalej do 20 zobaczymy co beddzie. a teraz zauwazyłem ze w grze real racing 3 sa przekłamania kolorów

problem rozwiązany! zainstalować należy program z google play REAL RACING 3 Graphics i tam ustawić np XTRA high pomogło a grafika urywa du**ę! pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwila. Czy chcecie powiedzieć, że można z 10X przejść na 20b tylko poprzez nandroid backup z CWM? Bo, aby mieć CWM na 20b, potrzeba odblokować bootloader. A tą metodą mamy 20b+cwm+zablokowany bootloader? Bo to oznacza, że otrzymujemy 20b na kernelu z 10X. Nandroid backup nie robi kopii Kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lupus82

@up

a tak po ludzku to co to znaczy? To dobrze czy to źle? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jedno ale, cwm dogrywasz na v10 po wgraniu v20 cwm już nie masz. masz v20 + root, a jaki jest kernal w JB dogrywanym przez kdz?

[ATTACH=CONFIG]42237[/ATTACH]

Edytowane przez Seavolv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi