Skocz do zawartości
dawidggg

Wgrywanie przez CWM stock V10A/E/H oraz V20B/C/D/E/H ROOTED

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś się już chyba udało z 10X zrobil restore na 20B z CWM i zablokowanym bootloaderem. Gdzieś na forum właśnie ktoś pisał, tak mi się wydaje. Jesli ktos jest mocno tym zainteresowany to przegladnijcie każdą strone w tematach o odblokowaniu bootloadera.

Aby wejść do obecnego CWM na 20B musimy wylaczyc telefon. I przy wylacoznym telefonie wcisnąć volUP+HOME+POWER

edit: Znalazłem

poniżej link do posta

http://forum.android.com.pl/f764/odblokowanie-bootloadera-cwm-root-tylko-jellybean-277112/index3.html#post2274850

Raczej mu się chyba wydaje ze ma CWM, bo L9recovery to nic innego jak zwykła apka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

dobra, a jak ktos juz ma 20b i nie chce niczego tracic to da sie po prostu doinstalowac cwm? czy w ogole ktos pracuje nad tym albo juz jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na co ci tak to cwm potrzebne?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do robienia backupu telefonu, a nie bawieniu się z wgrywaniem wszystkiego od nowa jak coś wgrasz do telefonu i zaczną się cuda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

dokładnie tak, backup mi sie juz kilka razy przydał na v10x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    Do robienia backupu telefonu, a nie bawieniu się z wgrywaniem wszystkiego od nowa jak coś wgrasz do telefonu i zaczną się cuda? ;)

Zrób backup w programie LG SUITE w takim razie. Na razie to pozostaje osobom które nie chca odblokować BL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w trakcie robienia przejscia z 10b z CWM na 20b poprzez CWM wlasnie. Za 15-20min dam znac czy ostal sie CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl
    Zrób backup w programie LG SUITE w takim razie. Na razie to pozostaje osobom które nie chca odblokować BL.

juz tak jaies 2 miesiace temu robilem, jak podłączyłem telefon na nowym sofcie, to program odczytał aplikacje które miałem po wgraniu nowego softu zainstalowane i tamte przepadły -.- chyba ze znasz jakas inna opcje którą mógłbyś się podzielić, nie korzystałem wiecej z pc suit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Hmm... raczej żadnych super sposóbów nie mam. Moge jedynie takiego tipsa podrzucic jeśli program nie widzi żadnych backup'ów do naszego telefonu można wejść w Urządzenie -> Importuj dane osobowe i tam wybrać backup zapisany na komputerze i wymusić zrobienie backupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal nie ma to nic wspólnego z nandroid backup i nie ma czego porównywać ;) Koniec offtopa. Nie jest to rozmowa na temat.

Komuś się już chyba udało z 10X zrobil restore na 20B z CWM i zablokowanym bootloaderem. Gdzieś na forum właśnie ktoś pisał, tak mi się wydaje. Jesli ktos jest mocno tym zainteresowany to przegladnijcie każdą strone w tematach o odblokowaniu bootloadera.

Aby wejść do obecnego CWM na 20B musimy wylaczyc telefon. I przy wylacoznym telefonie wcisnąć volUP+HOME+POWER

edit: Znalazłem

poniżej link do posta

http://forum.android.com.pl/f764/odblokowanie-bootloadera-cwm-root-tylko-jellybean-277112/index3.html#post2274850

Nie działa :P Zmarnowany wieczór ;) 20b bez CWM.

Edytowane przez painball

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi