Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Od 10 godzin noszę telefon w pokrowcu CASE-MATE takim samym jak kupił Matt93. Jestem szalenie zadowolony pokrowiec idealnie pasuje do DHD. Sam telefon przybrał na na wielkości może z 1-2 mm pokrowiec nie dość że zabezpiecza telefon od porysowania to czuję się pewniej trzymając go w ręku nie boję się że wysunie mi się. Ten niby giętki plastik jest WSPANIAŁY xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście gięte plastiki są najlepsze, sam używam. Jednak jakby ktoś jeszcze się zastanawiał na wyborem polecam te pokrowce.

Etui HTC Desire HD Czarny Wawa BCM (1364171296) - Aukcje internetowe Allegro

Etui chroniące HTC Desire HD TPU Wawa BCM (1364171316) - Aukcje internetowe Allegro

Super ochrona dla telefonu i trzymanie w reku, oraz niewygórowana cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o sylikonowych obudowach do telefonu ?

Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy lepszy silikon czy zwykły pokrowiec.

Na razie mam zwykły ale ciągle boję się,że ktoś w robocie zrzuci tel. przez przypadek i nie wiem czy sylikon nie będzie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myslę że sylikon jest dobry w chirurgii plastycznej ew przy uszczelnianiu zlewu bądź prysznica. Sam osobiście kupiłem taki oto oryginalny pokrowiec

ORYGINALNE Etui HTC do HTC Desire Z HTC 7 Trophy (1336004569) - Aukcje internetowe Allegro

Na żywo wygląda znacznie ładniej. A w ofercie tego sprzedawcy są inne ciekawe przedmioty także sylikon. Jest on o połowę tańszy wiec to coś chyba znaczy a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Druid
    Ja myslę że sylikon jest dobry w chirurgii plastycznej ew przy uszczelnianiu zlewu bądź prysznica. Sam osobiście kupiłem taki oto oryginalny pokrowiec

ORYGINALNE Etui HTC do HTC Desire Z HTC 7 Trophy (1336004569) - Aukcje internetowe Allegro

Na żywo wygląda znacznie ładniej. A w ofercie tego sprzedawcy są inne ciekawe przedmioty także sylikon. Jest on o połowę tańszy wiec to coś chyba znaczy a:)

No tak, tylko gdy wyciągniesz telefon z etui to już nic go nie chroni! A np CASE-MATE już w pewnym stopniu zabezpieczy DHD przed uszkodzeniami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierze że 2 czy 3 mm silikonu coś dadzą przy upadku z 1,5 m na beton czy tez po schodach.Sprzedający oferując je za taka cenę też w to nie wierzą. Może uniknie się zadrapań pod sylikonem.

Myślę że największy problem polega na aluminiowej obudowie która nie zamortyzuje upadku i się uszkodzi. Kupiłem oryginalne etui z myślą o zimie, żeby mu nie było zimno. Pokrowiec jest znacznie lepszy bo wystaje szew dookoła. Kupiłem też oryginalna folię ochronną. Dostępną też na aukcjach.

A zresztą nie obchodzi mnie to bo mam ubezpieczenie tel 20.99 mieś(obejmuje ono rozwalenie z mojej winy bądź też uszkodzenie) Dla pesymistów powiem ze działa bo złamałem wpół tel i dostałem nowy lepszy. Kupiłem sugerując się kolega czy rozłożył samsunga z klapką na 2 części. Dla zainteresowanych: Program bezpieczny telefon w Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z Was używa silikonowego pokrowca ?

Jak już pisałam zwykły mam,ale wkurza mnie to ciągle wyciąganie.

Zastanawiam się jeszcze nad CASE-MATE ale jakoś do końca do mnie nie przemawia...

O ile w zimie nie ma za bardzo znaczenia w czym nosze to jak będzie w lecie ? nie chcę ugotować telefonu :)

Tutaj wydaje mi się,że wsuwki wygrywają. Jakie jest Wasze zdanie ?

Używacie folii na wyświetlacz? Zmniejsza dużo czułość telefonu na dotyk ?

Edytowane przez Shibuya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zbytniej różnicy w dotyku nie wyczułem z oryginalna folią htc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Ja używam foli, którą dostałem do case-mate i czułość ekranu jest taka sama.

Co do silikonu, to nie sądzę żeby tel ci się latem w nim zagotował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi