Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem,że będziesz zadowolony. Tak jak już pisałem są dwie firmy na świecie które robią naprawdę godne polecenia futerały OtterBox i Case Mate..z tym,że case mate ma lepszy troszkę materiał tej nakładki plastikowej...bardziej chropowaty co utrudnia ślizganie się telefonu w dłoni.

DOKŁADNIE ;) Tylko to mi w otterbox troche nie lezy ;) moglby byc bardziej podgumowany tył :) Ale jak połozysz ekranem do dołu to tez sie nie slizga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    metaal
    widzę że do tych case-mate dorzucają jeszcze folie na ekran dobra jest czy lepiej zainwestować w coś innego?

Witam

Folia jest oK. Warto ją założyć. Chociażby z tego względu, że się nie palcuje. Teraz ekran jest cały czas śliski i czyściutki. Mogła by być ciut większa bo z każdej strony brakuje ok.0,5 mm

A case-mate hybryda rzeczywiście trochę powiększa telefon wymiary tel. w opakowaniu case-mate to 126,5 X 73 X 15,5

Spasowanie jest idealne i podoba mi się osłona przycisków off/on i głośności, z miękkiej gumy.

Tani nie jest, ale telefon w katalogowej cenie tyż nie jest tani.

Jak to mówią "stać cię na konia, to i na bat powinno cię stać" ;)

Tył nie jest podgumowany. Ale ma taką strukturę że dobrze się trzyma w dłoni i zapobiega wyśliźnięciu

Pewnie jak by był w zasięgu taki Otterbox to bym wolał funkcja klipsa. Może gdyby uzbierać trochę chętnych, opłacała by się wysyłka 29$/ilość chętnych i może jakaś zniżka. :rolleyes:

Postrufka

Edytowane przez metaal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

Np mi w case-mate nie podoba sie to ze ten material jest taki ze lapie odrazu kurz wlozysz do kieszeniu wyciagniesz i ma taki pylek dlatego ja nie jestem zadowolony z tego etui na poczatku mi sie podobal po kilku dniach zmienilem zdanie - musisz ciagle go myc dmuchac na niego zeby ten kurz zlecial a to i tak nie jest takie latwe.

dlatego juz szukam czegos innego niby w styczniu ma byc oryginalne etui od HTC do DHD i tak czekam czekam ale sie nie doczekam heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewnie jak by był w zasięgu taki Otterbox to bym wolał funkcja klipsa. Może gdyby uzbierać trochę chętnych, opłacała by się wysyłka 29$/ilość chętnych i może jakaś zniżka. :rolleyes:

Postrufka

szczerze mówiąc to w takim otterboxie dhd wyglądałby już jak conajmniej czołg ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Np mi w case-mate nie podoba sie to ze ten material jest taki ze lapie odrazu kurz wlozysz do kieszeniu wyciagniesz i ma taki pylek dlatego ja nie jestem zadowolony z tego etui na poczatku mi sie podobal po kilku dniach zmienilem zdanie - musisz ciagle go myc dmuchac na niego zeby ten kurz zlecial a to i tak nie jest takie latwe.

dlatego juz szukam czegos innego niby w styczniu ma byc oryginalne etui od HTC do DHD i tak czekam czekam ale sie nie doczekam heh

Ale jest na ten materiał prosty sposób by kurz się nie przyklejał....myjesz go pod ciepłą wodą z mydłem w płynie...a następnie wcierasz krem do rąk ( firmy EVELINE - Aksamitne dłonie) wieszasz go na klamerce w łazience na noc....wstajesz rano i nie ma śladu po kremie...a guma jest tak wewnątrz siebie natłuszczona, że już nic nie łapie. Testowałem na swoim....rewelacja naprawde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BEnDix

No tego nie wiedzialem ze takie sa sposoby hehe dzieki za instrukcje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    metaal
    szczerze mówiąc to w takim otterboxie dhd wyglądałby już jak conajmniej czołg ;)

Witam

Dokładna specyfikacja tutaj

Tylko czy te wymiary są razem z puszką/klipsem ???

Postrufka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi