Skocz do zawartości
matti21

Futerały / pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

moze drugi ordynarnie wyglada ale wiadomo, chroni.

No wiesz co Pirzu!!!!! Jak może taki pokrowiec ordynarnie wyglądać!!!! Miałeś kiedyś otterboxa w rękach???Przecież ta firma robi jedne z najlepszych ochraniaczy na telefony i nie tylko telefony. Ten pokrowiec jest dla ludzi,którzy korzystają ze sprzętu w extremalnych warunkach!!! Sam posiadam otterboxa w moim DHD (kupiłem 2 tygodnie temu w USA) wtedy jeszcze nie było ich w Polsce na Allegro..więc kupiłem prosto od producenta...teraz pojawił się (według Twojej opinii) ten "ordynarny" i chętnie bym go zamienił za ten pierwszy. Taka prawda...super sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

troche nie orientuje sie w Twojej wypowiedzi. Ordynarnie ze grubo ;)

rozumiem ze masz tego grubego, drozszego i chcialbys na tego tanszego tak ?

Jak tak to wyslij jak wyglada autentycznie i moze chcesz sprzedac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    troche nie orientuje sie w Twojej wypowiedzi. Ordynarnie ze grubo ;)

rozumiem ze masz tego grubego, drozszego i chcialbys na tego tanszego tak ?

Jak tak to wyslij jak wyglada autentycznie i moze chcesz sprzedac ?

:facepalm1:MAM TEGO TAŃSZEGO!!! Kiedy go kupowałem na stronie otterboxa nie było jeszcze dostępnych tych DROŻSZYCH. Chętnie bym się zamienił za tego który posiadam (tańszy) na ten droższy. Mam nadzieję,że teraz już napisałem bardziej zrozumiale? Pewnie jak będą te "ordynarnie ze grubo" na Allegro to sobie jeszcze takiego strzelę. Jak już sobie strzelę to na pewno prześlę Ci fotki z pełną specyfikacją. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla iPhone ta ramka jest specjalnie zrobiona po to żeby ręką nie trzymać metalowych anten. Dla DHD nie ma czegoś takiego. Są tylko pokrowce na cały tył obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Wypowiem się na temat foli na ekran dodawanej do case mat.

Folie nakleiłem ok 15 grudnia i dziś mam na niej już taką liczbę rysek, że nie sposób ich policzyć. Tak więc niestety będę musiał kupić inną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest boski.Ja też mam Otterboxa...ale myslę,ze jak się pojawi na Allegro to się skuszę na niego.Może będzie miał inną gumę nie łapiącą cicioli i nie będzie potrzeby jej kremowania :) Ale wygląd naprawdę ma bardziej kosmiczny....ahh ile człowiek kasy musi wydać w życiu by zaspokoić swoje pragnienia (czytaj hobby) a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest boski.Ja też mam Otterboxa...ale myslę,ze jak się pojawi na Allegro to się skuszę na niego.Może będzie miał inną gumę nie łapiącą cicioli i nie będzie potrzeby jej kremowania :) Ale wygląd naprawdę ma bardziej kosmiczny....ahh ile człowiek kasy musi wydać w życiu by zaspokoić swoje pragnienia (czytaj hobby) a:)

Mirku hehe mamy podobnie :P Tez mnie ten kurz troche WKURZA :D A to kremowanie rzeczywiscie pomaga ? :P Obawiam sie ze w tym CM tez bedą sie paproszki kleiły na frontowych gumkach dookoła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi